"Я передав цю інформацію в Кримський главк, розмовляв із кимось із керівництва АП, Сенченко або Пашинським, ми передали в СБУ Наливайченко відеозапису про захоплення будівель. Після цього ніяких зрозумілих команд із Києва не надходило", - сказав він під час допиту в якості свідка обвинувачення у справі про держзраду Віктора Януковича в Оболонському районному суді Києва в середу.
Могильов зазначив, що коли в Крим приїжджали в кінці лютого 2014 року очільники СБУ та МВС України Валентин Наливайченко та Арсен Аваков, то вони не спілкувалися ні з ним, ні з ким-небудь з влади Криму.
Він також висловив думку, що на засідання РНБО 28 лютого 2014 року необхідно було запросити також представників Криму.
Могильов зазначив, що відповідно до законів України про введення воєнного стану і про проведення АТО після подій 26-27 лютого 2014 року було всі підстави проводити відповідні силові заходи з реагування на захоплення органів влади. Також він додав, що приналежність осыб, що захопили державні будівлі, до якихось держав встановити було неможливо, тому що ні у кого з них не було ніяких розпізнавальних знаків, а можна було тільки припускати.
"Я вважаю, що це були люди, у всякому разі, проросійськи налаштовані. У мене немає фактів, що це були представники Збройних сил конкретної держави", - сказав він.
Могильов також нагадав, що 27 лютого на засіданні Верховної Ради АРК було прийнято рішення про відставку Ради міністрів Криму на чолі з ним. При цьому він вказав, що таке рішення було, щонайменше, "необ'єктивним", оскільки не був заслуханий звіт про його діяльність.
Відповідаючи на питання суду про особу самопроголошеного "глави" Криму Сергія Аксьонова, Могильов сказав: "Людина свого часу зайнялася бізнесом і робила це завдяки своїм родинним зв'язкам. Його політична сила на останніх виборах до Верховної Ради Криму набрала 3 або 4%, тому говорити про якусь його політичну вагу не буду".
Нагадаємо, що сьогодні Оболонський райсуд Києва допитував Андрія Парубія в якості свідка обвинувачення у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича.
Нагадаємо, що 29 червня 2017 року Оболонський суд Києва дозволив заочне засудження екс-президента Віктора Януковича, обвинуваченого у державній зраді.
Пізніше Янукович повідомив про відмову брати участь у судовому процесі у справі про державну зраду та відкликав своїх адвокатів. Однак 11 грудня вони відновили участь у процесі.
Перебуваючи в Росії, Янукович з 28 листопада 2016 року є підозрюваним у кримінальному провадженні за ч. 1 статті 111 (державна зрада), ч. 5 статті 27, ч. 3 статті 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України) та ч. 5 статті 27, ч. 2 статті 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.