Під час візиту до США Рютте спробує переконати Вашингтон не навʼязувати Україні мирну угоду — FT

Поділитися
Під час візиту до США Рютте спробує переконати Вашингтон не навʼязувати Україні мирну угоду — FT © EPA-EFE/OLIVIER HOSLET
Генсек НАТО зустрінеться з головними посадовцями адміністрації Трампа.

Генсек НАТО Марк Рютте під час візиту до США закликатиме адміністрацію президента Дональда Трампа не навʼязувати Україні мирну угоду, адже Вашингтон посилює тиск на Київ, щоб там визнали де-факто зміну кордонів. Він сьогодні зустрінеться з помічниками Трампа та спробує довести, що умиротворення Владіміра Путіна лише посилить загрозу Москви для Європи, пише Financial Times з посиланням на джерела.

Візит Рютте планувався давно, головною темою мала бути підготовка до червневого саміту НАТО. Але вчора Трамп дорікнув президенту Володимиру Зеленському за відмову піти на поступки та погодитися з пропозицією США визнати Крим російським. 

Рютте зустрінеться зустрічі з міністром оборони Пітом Гегсетом, держсекретарем Марко Рубіо та радником з нацбезпеки Майком Вальцом. Він використає зустрічі, аби наголосити, що європейська безпека також буде під загрозою, якщо проросійське врегулювання навʼяжуть Києву.

"Ключове повідомлення полягає в тому, щоб дати американцям зрозуміти, що поставлено на карту", ​​— сказав один дипломат НАТО.

Раніше Зеленський заявляв, що після перемовин у Лондоні та обговорення американської стратегії щодо завершення війни зʼявився новий документ. За його словами, зараз цей формат перебуває "на столі" у президента Дональда Трампа.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі