Парламентський комітет вирішив доопрацювати законопроект про нацбезпеку

Поділитися
Парламентський комітет вирішив доопрацювати законопроект про нацбезпеку Рада розгляне законопроект про нацбезпеку 20 березня
До законопроекту внесуть редакційні правки, після чого 20 березня його в першому читанні розгляне Верховна Рада.

Комітет з питань національної безпеки і оборони схвалив президентський проект закону "Про національну безпеку України" (№8068), повідомив секретар комітету, народний депутат з БПП Іван Вінник.

"Сьогодні комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти проект закону про національну безпеку за основу з редакційними правками комітету. 19 березня, в понеділок, ми зберемося комітетом, з метою затвердити редакційні зауваження до першого читання законопроекту", - сказав депутат.

За його словами, пропонується доповнити президентський законопроект деякими положеннями альтернативного законопроекту. Також пропонується чітко виписати загрози національній безпеці, уточнити суб'єктів та об'єктів національної безпеки.

"Очікуємо, що 20 березня, у наступний вівторок, проект закону буде слухатися у сесійній залі. Депутатам буде роздано текст поправок від комітету, тому у всіх буде можливість ознайомитися з тим, за що будемо голосувати", – додав Вінник.

За словами секретаря комітету, законопроект про національну безпеку має отримати максимальну підтримку народних депутатів, оскільки стосується розвитку сектору безпеки і оборони української держави.

"Ми готуємо редакційні правки, які дозволять знайти консенсусні рішення в сесійній залі. Ці рішення не знаходяться в площині пошуку 226 голосів, а будуть об'єднуючими для парламенту і зберуть при голосуванні до 300 голосів", – заявив Вінник.

Як повідомлялося, у лютому президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект "Про національну безпеку України". Згідно з пояснювальною запискою, метою проекту закону є визначення механізмів управління у сфері національної безпеки і оборони, нормування структури і складу сектору безпеки і оборони, системи управління, координації і взаємодії його органів, запровадження комплексного підходу до планування у сфері національної безпеки і оборони для забезпечення стабільного та ефективного демократичного цивільного контролю над органами і формуваннями сектору безпеки і оборони.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі