Опозиція відмовилася від блокування Верховної Ради, оскільки депутати пішли на засідання Вищого спецсуду, де розглядається скарга захисту Юлії Тимошенко щодо газової справи. Про це з трибуни парламенту заявив лідер фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Кожем'якін.
Він нагадав, що перед святами опозиція блокувала трибуну, вимагаючи покарання винних у побитті Тимошенко під час перевезення її з Качанівської колонії у лікарню.
«Наші вимоги залишаються незмінними. Фракція припинила блокування, тому що в ці хвилини починається засідання суду за касаційною скаргою Тимошенко щодо так званої газової справи», - сказав він.
«Ми більше не довіряємо українському судочинству. Своєю присутністю під час розгляду касації ми підтримуємо нашого лідера. Саме тому мої колеги не в сесійній залі, а в залі суду», - підкреслив він.
Нагадаємо, що опозиція розблокувала роботу парламенту для звіту силовиків після вибухів у Дніпропетровську 27 квітня.
Парламентська більшість скористалася ситуацією і привела до присяги нового омбудсмена Валерію Лутковську. !zn
Читайте також:
Опозиція може продовжити блокувати роботу парламенту
Регіонали хочуть розглянути законопроект про статус російської мови вже на цьому тижні
Незважаючи на вибухи в Дніпропетровську, в Раді проходить шаховий турнір депутатів усіх скликань
Вибори в Раду залучать в Україну з офшорів $ 1 мільярд
Опозиція пояснила свою відмову від блокування Ради
15 травня, 2012, 07:26
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
