Новообрані депутати подали рекордну кількість заяв на житло у Києві

Поділитися
© tovstyzhenko.com
Заяви про їхнє розміщення в Києві написали близько 180 новообраних парламентаріїв. У регламентному комітеті, спираючись на дані щодо витрат на виборчу кампанію, вважають, що багато депутатів здатні самостійно вирішити свої житлові проблеми.

Близько 180 новообраних парламентаріїв написали заяви про їхнє розміщення в Києві.

"Потрібно з кожним розмовляти індивідуально, тому що дійсно юридично мають право: не прописаний у Києві, немає квартири в Києві. Але коли дивишся аналізи соціологів і скільки витрачено матеріальних ресурсів в округах, відчуваєш, що людина може вирішити собі все сама, але вона чомусь пише заяву", - сказав глава регламентного комітету Верховної Ради 6-го скликання Володимир Макеєнко, представник Партії регіонів у підготовчій депутатській групі з організації роботи нового парламенту.

"Близько 180 депутатів потрібно розселити. Наш готель, по-моєму, витримає 85 ... Потрібно, щоб робоча група почала працювати і та підгрупа, яка займатиметься розселенням, чітко бачила і знала, скільки депутатів, які депутати, і які у нас можливості" , - сказав Макеєнко.

При цьому, він зазначив, що в цьому скликанні парламенту за допомогою в розселенні звернулися дуже багато депутатів.

"Такого напливу заяв не було ніколи", - сказав Макеєнко.

Депутат пояснив, що це пов'язано з тим, що дуже багато нових народних депутатів обрані в регіонах і до цього вони не проживали в Києві.

У той же час він не став уточнювати, представники якої політичної сили найбільше написали заяв.

"Від усіх", - сказав депутат, відповідаючи на питання про те, від депутатів яких політсил надійшли заяви на надання житла

Макеєнко також повідомив, що у Партії регіонів є пропозиції щодо розсадження депутатів у сесійній залі.

Проте він не став говорити про них, пославшись на те, що в цьому питанні необхідно вислухати пропозиції інших політичних сил.

Парламентські вибори в Україні пройшли 28 листопада. Були визнані обраними 225 депутатів за партійними списками і 220 - в одномандатних округах. Ще в 5 мажоритарних округах (так званих «проблемних») парламент рекомендував провести перевибори. За результатами виборів Партія регіонів отримала в новому парламенті 185 місць, Об'єднана опозиція «Батьківщина» - 101 місце, «УДАР» Віталія Кличка - 40 місць, ВО «Свобода» - 37 місць, Компартія - 32 місця.

Крім того, в мажоритарних округах пройшли ще 7 представників від чотирьох різних партій. Ще 43 депутати пройшли до парламенту як самовисуванці.

Урочисте засідання, яке відкриває роботу новообраного парламенту, почнеться 12 грудня о 10:00. !zn

Читайте також:

Перше засідання нової Ради призначено на 12.12.12

Партія регіонів запропонує свій варіант боротьби з «кнопкодавами»

Опозиція вважає блефом заяву Партії регіонів про створення більшості в Раді

Комуністи сподіваються, що регіонали не зможуть зібрати більшість у Раді

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі