«Не просто погрожувати кулаком»: генерал Ходжес озвучив три поради Байдену, як відповісти Росії

Поділитися
«Не просто погрожувати кулаком»: генерал Ходжес озвучив три поради Байдену, як відповісти Росії
На думку колишнього головкома військ США в Європі, Байдену потрібно діяти разом з Німеччиною і Францією

У ситуації з агресією Росії в Донбасі Німеччина і Франція недостатньо тиснуть на Росію, а Сполучені Штати повинні посилити свою позицію, щоб змусити президента РФ Володимира Путіна поважати міжнародне право.

Про це в інтерв'ю The World заявив командувач Збройних сил США в Європі (2014-2017 рр.), Генерал Бен Ходжес вважає, генерал сформулював три ради для президента Байдена, повідомляє Укрінформ.

«Німеччина і Франція не доклали достатньо зусиль для тиску на Кремль, щоб він дотримувався міжнародне право. І я дійсно вважаю, що німці і французи повинні бути на перших позиціях в цьому питанні », - зазначив Ходжес.

На запитання ведучої про те, якби він був в Раді нацбезпеки США, то що б порадив президенту Байдену, Ходжес зазначив, що сформулював би щонайменше три пункти.

«Перш за все, дайте дуже чітко зрозуміти Кремлю - то, що відбувається, є неприпустимим. Ви повинні формулювати все дуже чітко і публічно », - підкреслив Ходжес.

По-друге, за його словами, «треба сказати, що ми розробляємо стратегію для всього Чорноморського регіону, це є стратегічно важливим для США і наших союзників, і ми будемо вкладати ресурси в цю стратегію». Він підкреслив, що сигнал повинен бути чітким: США не збираються сидіти склавши руки і тільки погрожувати кулаком.

«І нарешті третя річ - я порадив би президентові, що йому варто було б набрати сьогодні канцлера Меркель і президента Макрона і сказати:« Отже, ви двоє повинні натиснути на Путіна », - заявив колишній командувач силами США в Європі.

2 квітня відбувся перший телефонну розмову між президентами України і США Володимиром Зеленським і Джо Байденом.

За даними ZN.UA, коло питань було широким, а розмова повноцінною. До спілкування обидві сторони готувалися заздалегідь, обговорювали реформи, фактори, що сприяють зміцненню України та необхідність уникати помилок попередників нинішньої української влади.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі