Наступний етап адмінреформи торкнеться держслужби

Поділитися
© Андрій Товстиженко, DT.UA
Наступним етапом адміністративної реформи стане реформування державної служби, повідомив представник президента у Верховній Раді, народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

"Готуємо закон про державну службу...Зараз треба реформувати середні і нижні ланки. Я кажу про місцеві державні адміністрації", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" у четвер, 17 лютого.

При цьому, Мірошниченко зазначив, що другий етап адміністративної реформи не передбачає подальшої оптимізації структури Кабінету міністрів України. "Щодо Кабінету міністрів зараз подивимося на практиці, а потім будемо робити висновки", - підкреслив він.

Говорячи про реформування органів місцевого самоврядування, представник президента зазначив, що дане питання буде розглядатися у контексті конституційного реформування.

Мірошниченко не назвав терміни внесення законопроекту про державну службу до парламенту, зазначивши, що у даний час законопроект знаходиться на узгодженні у службах адміністрації президента.

Як повідомлялося, у даний час в парламенті зареєстровано законопроект "Про центральні органи виконавчої влади" та зміни до закону "Про Кабінет міністрів України", які були внесені на розгляд Ради головою держави.

Це два з чотирьох законопроектів, які визначають кістяк змін, визначених концепцією адміністративної реформи. Ще два законопроекти - про державну службу та про державних регуляторів і монополію – до Ради поки не внесені.

За даними DT.UA, над проектами, внесеними до парламенту, працювала група на чолі з міністром юстиції Олександром Лавриновичем за активної участі голови Адміністрації президента Сергія Льовочкіна і представника компанії McKinsey, радника президента Олександра Данилюка.

Законопроект "Про центральні органи виконавчої влади" та зміни до закону "Про Кабінет міністрів України" включені до порядку денного сесії парламенту.

За словами глави Мін'юсту, йде колосальний опір адмінреформі з боку внутрішньої опозиції з чиновницького середовища.

«Нічого так добре не відчуваю зараз, як опір цій опозиції. Вона існує. Вона природна. І вона набагато істотніше протистоїть реформі, ніж опозиція зовнішня, яка покликана критикувати, але яка не заперечує необхідності самої реформи. Політична опозиція каже: "Правильно, що робите, але тут можна було б зробити краще". Опозиція чиновницька твердить: "Ні в якому разі цього робити не можна", - сказав він в інтерв'ю «Дзеркалу тижня. Україна».

За матеріалами «Інтерфакс-Україна»

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі