На офіційному сайті відомства була поміщена відповідь, що пролунала на прес-конференції:
"Франція вітає прагнення президента України Володимира Зеленського вступити в діалог зі своїм російським колегою для врегулювання кризи між двома країнами.
Фактично Франція, незважаючи на те, що завжди вважалася, разом з Німеччиною, серйозним авторитетом у проведенні переговорів між Україною і Росією, визнала, що поява нових учасників в обговоренні такого складного питання може зіграти позитивну роль і послабити напруженість між сусідніми країнами.
Як відомо, Франція має чітку позицію щодо ситуації в Україні: "...не визнає і ніколи не визнає незаконну анексію Криму - перегляд кордонів силовими методами суперечить міжнародному праву і зобов'язаннями, взятими на себе Російською Федерацією.
Франція висловлює жаль з приводу погіршення положення у галузі прав людини на півострові, що особливо позначається на кримських татар. Вона закликає звільнити всіх осіб, які утримуються в ув'язненні в порушення міжнародного права.
В цілях політичного врегулювання конфлікту Франція проводить політику твердості і діалогу". Це витяги з офіційного документа, опублікованого на сайті МЗС Франції.
Президент України Володимир Зеленський запропонував Володимиру Путіну особисто "поговорити" і спільно обговорити ситуацію про врегулювання ситуації на сході України з лідерами країн-підписантів Будапештського меморандуму і країн Нормандського формату в Мінську, де проходять засідання Тристоронньої контактної групи.
"Хочу звернутися до президента РФ Володимира Путіна. Треба поговорити? Треба. Обговоримо чий Крим, кого там немає на Донбасі. Компанію для розмови пропоную таку: я, Ви, президент США Дональд Трамп, прем'єр Великобританії Тереза Мей, канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон. Місце? Думаю, Олександр Григорович Лукашенко з задоволенням прийме нас з вами в Мінську", - сказав Зеленський у своєму зверненні.