Міністерство внутрішніх справ розпочало службове розслідування з приводу бездіяльності своїх співробітників під час побиття журналістів 18 травня, повідомив виконуючий обов'язки начальника управління зв'язків з громадськістю МВС Сергій Бурлаков.
"Вже є розпорядження керівника головного управління МВС у Києві розпочати службове розслідування з приводу бездіяльності працівників міліції, які здійснювали охорону громадського порядку на мітингу", - повідомив він.
За словами Бурлакова, у разі доведення вини правоохоронців, їм може загрожувати навіть кримінальна відповідальність за службову недбалість. Разом з тим, він зазначив, що важливо провести ретельну перевірку та встановити, чи могли взагалі правоохоронці припинити цей інцидент або втрутитися в нього.
В.о. начальника управління зв'язків із громадськістю повідомив, що вже допитано близько 70 свідків і підозрюваних у цьому інциденті, серед яких працівники МВС і депутати.
- Міліція не затримала "антифашиста", який побив журналістку, "з об'єктивних причин"
МВС також за допомогою фото та відео журналістів встановило особи підозрюваних у побитті журналіста і фотокореспондента, повідомив Бурлаков.
Як відомо, під час мітингу опозиції у Києві 18 травня група бритоголових "антифашистів" побила журналістів, які висвітлювали акцію. Особа одного з нападників була встановлена - ним виявився раніше судимий житель Білої Церкви Вадим Титушко на прізвисько "Румун". Підозрюваний поки не затриманий. !zn
Читайте також:
"Антифашист", що побив журналістку, раніше був судимий
Журналісти впізнали бритоголових "антифашистів" від Партії регіонів
Провокатори на БТРі спровокували бійку бритоголових "антифашистів" з опозицією
Київський марш "антифашистів" очолив Чечетов