Москаль заявив про завершення декомунізації Закарпатської області

Поділитися
Москаль заявив про завершення декомунізації Закарпатської області Геннадій Москаль повідомив, що в Закарпатті знайшлося чимало супротивників процесу декомунізації © facebook.com/hennadii.moskal
Закарпатська область стала єдиною в Україні, де "декомунізовані" вулиці назвали на честь всіх загиблих в АТО українських героїв, заявив голова Закарпатської ОДА.

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль заявив про завершення процесу декомунизации Закарпаття. За його словами, Закарпатська область стала єдиною в Україні, де названі на честь комуністичних діячів вулиці перейменовували на честь всіх загиблих в Донбасі українських бійців.

"Закарпаття нарешті декомунізоване: всі Леніни, Дзержинські, Кірови, Комсомольські, Жовтневі викинуті на смітник історії. Замість них з'явилися вулиці не тільки Джона Леннона чи Енді Воргола. Область стала єдиною в Україні, в якій "декомунізовані" вулиці перейменовані на честь усіх загиблих на Донбасі героїв. Така була моя принципова позиція", - повідомив Москаль на своїй сторінці в Facebook.

Посадовець, при цьому, зазначає, що у даної ініціативи з'явилася маса противників. Проти декомунізації топонімів висловилися десятки жителів області, а в деяких населених пунктах проти неї виступила навіть місцева влада.

"Ці приклади показують, як глибоко в'їлася комуністична пропаганда в свідомість закарпатців, і наскільки вони далекі від того, що відбувається на Донбасі", - підкреслив він.

Читайте також: Москаль проведе "детерешковізацію" Закарпаття

На початку березня Геннадій Москаль підписав розпорядження про перейменування декількох десятків вулиць у населених пунктах області за законом про заборону пропаганди комуністичної та нацистської символіки. Згідно з документом, "вулиця Леніна в с. Калини Тячівського району перейменована у вулицю Джона Леннона (співак і композитор, учасник групи "Бітлз")".

Раніше повідомлялося, що в середині березня Верховна Рада за законом про заборону пропаганди комуністичної та нацистської символіки перейменувала більше 150 сіл та селищ в Україні. Постанову №4084 підтримав 231 народний депутат.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі