Мінрегіонбуд хоче зупинити занепад села за допомогою «вертикалі держвлади»

Поділитися
Мінрегіонбуд розробив законопроекти, що регламентують реалізацію регіональної політики в Україні, які, на думку голови відомства, допоможуть зупинити занепад сільських територій. Окрім того, нові ініціативи будуть «сприяти розвитку чіткої вертикалі державної влади», заявив міністр регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба.
Мінрегіонбуд розробив законопроекти, що регламентують реалізацію регіональної політики в Україні, які, на думку голови відомства, допоможуть зупинити занепад сільських територій. Окрім того, нові ініціативи будуть «сприяти розвитку чіткої вертикалі державної влади», заявив міністр регіонального розвитку та будівництва України Володимир Яцуба.На підтримку відповідних ініціатив, Мінрегіонбудом підготовлено низку законопроектів, від яких залежать як перспективи реалізації регіональної політики в державі, так і успішність реформування в цілому, оскільки відповідні законодавчі ініціативи мають безпосередньо вплинути на якість роботи службовців на місцевому рівні. "Впровадження в життя цих законопроектів сприятиме розвитку чіткої вертикалі державної влади та одночасно створить нові можливості для вирішення проблем на місцях", - зазначив очільник Мінрегіонбуду. На його переконання, запропоновані ініціативи дозволять запропонувати жителям сільської місцевості нові механізми впливу на ситуацію і підвищать здатність громад захищати свої інтереси. "Кожен із розроблених проектів містить ключові рішення. Зокрема, за словами Міністра, пропозиції щодо стимулювання об'єднання сільських територіальних громад дають можливість заохотити людей до спільного пошуку шляхів розв'язання проблеми занепаду територій: "За 20 років в Україні зняли з обліку 517, а за останні 5 років - 117 населених пунктів. Люди вимушено залишають села. Потрібно зупинити цей процес".

За матеріалами прес-служби Мінрегіонбуду

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі