Микитася можуть переконати відмовитися від показань за допомогою нової справи - САП

Поділитися
Микитася можуть переконати відмовитися від показань за допомогою нової справи - САП
Справу, яку відкрила Нацполіція, Грищук назвав "непрямим тиском".

Справа проти колишнього народного депутата і ексвласника компанії «Укрбуд» Максима Микитася, яку напередодні відкрила Нацполіція, можуть використовувати, щоб переконати його відмовитися від показань.

Про це в інтерв'ю «Новому  времени» заявив в.о. глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук.

Він зазначив, що Микитась зараз знаходиться під охороною, і йому скоро повинні обрати запобіжний захід.

У відповідь на питання, чи може нова справа проти ексвласника Укрбуду бути використано, щоб заблокувати інше, він припустив, що його можуть спробувати переконати відмовитися від показань.

«Дивіться, може бути все що завгодно. Вони просто можуть зараз його таким чином стимулювати відмовитися від якихось свідчень. Це таке непрямий тиск», - заявив Грищук.

Нагадаємо, в НАБУ заявили, що не володіють інформацією про доказову базі, на підставі якої слідчі Нацполіціі повідомили про підозру Мікітасов.

1 грудня НАБУ і САП повідомили ексдепутату про підозру у вчиненні нових злочинів - в наданні неправомірної вигоди за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта (за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України). Йому, а також ще сімом особам, інкримінується участь в корупційній схемі.

23 грудня колишньому президенту "Укрбуду" Максиму Микитасеві продовжили запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

18 грудня НАБУ повідомило про підозру Олегу Татарову. У коментарі ZN.UA директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник зазначив, що у заступника голови ОПУ зараз немає адвокатського імунітету, тому підозру щодо нього підписувати можна.

Представників НАБУ не пустили в Офіс президента для того, щоб особисто вручити Татарову підозру. В ОПУ заявили, що прохання правоохоронців нібито було незаконним. Сам Татаров теж вважає справу проти себе "сфальсифікованою PR-акцією" і переконаний в тому, що арешту не буде.

Після повідомлення про підозру президент Володимир Зеленський не відсторонив заступника глави свого Офісу від виконання службових обов'язків.

Татарова підозрюють у дачі хабара судовому експерту у справі про заволодіння коштами Нацгвардії. За матеріальну винагороду експерт занизив суму збитку в більш ніж 11 раз. У 2016-1017 році керівництво НГУ і компанія-забудовник підписали угоду про обмін квартир в житловому комплексі в центрі Києва (будувався на території колишньої військової частини) на "аналогічні" на околиці міста. Сума збитку склала 81 млн грн.

Про правоохоронну фантасмагорію на прикладі гучної справи Олега Татарова читайте в статті Олександра Лємєнова "Законники-схематозники: як вивести "потрібних людей" з-під відповідальності".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі