Ми повинні чекати на хімічну зброю? - Зеленський застеріг від підвішених санкцій

Відео
Поділитися
Ми повинні чекати на хімічну зброю? - Зеленський застеріг від підвішених санкцій © Офіс президента
Україна не може і не буде погоджуватися з пасивною санкційною позицією.

Президент Володимир Зеленський застерігає країни світу від пасивної санкційної політики проти РФ і залежності посилення санкцій від подальшої агресії Росії щодо України. Про це він заявив у щоденному зверненні.

"Зараз багато натяків і попереджень про те, що нібито посилення санкцій, наприклад у вигляді ембарго на постачання російської нафти в Європу, буде тільки у випадку, якщо Росія застосує хімічну зброю. Просто немає слів. Лише вдумайтесь, до чого все дійшло: чекати на хімічну зброю. Ми, живі люди, повинні чекати. Хіба все, що російські військові роблять до цього і зробили вже, не заслуговує на нафтове ембарго? Фосфорні бомби не заслуговують? Обстріляні хімічні виробництва чи атомна станція не заслуговують?", - наголосив президент.

Зеленський впевнений, що Україна не може і не буде погоджуватися з пасивною санкційною позицією деяких суб’єктів щодо Росії. Не має бути жодних підвішених санкцій пакетів: якщо російські війська зроблять щось, тоді отримають відповідь. 

"Ми вже пройшли цю історію в минулому році, коли говорили, що потрібні потужні превентивні санкції проти РФ, щоб не було вторгнення. Превентивний пакет не зробили, повномасштабна війна почалася", - нагадав він.

Президент підкреслив, що санкції мають бути дієвими, а не створювати в Росії ілюзію, ніби вони можуть дозволити собі продовжувати те, що роблять зараз.

"Вже цього тижня ми створюємо при Офісі президента групу українських і міжнародних експертів, які на постійній основі будуть аналізувати застосовані санкції проти Росії, на що вони реально впливають. Наша мета – щоб санкції працювали так, як це і задумувалось, щоб не було жодної можливості їх обходити", - повідомив він.

Нагадаємо, Великобританія запровадила нові санкції проти оборонних компаній РФ. Російський оборонпром зіткнеться з проблемою виробництва безпілотних літальних апаратів. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі