Лукашенко так просто владу не віддасть - Кравчук

Поділитися
Лукашенко так просто владу не віддасть - Кравчук
На його думку, потрібно готуватися до серйозного тиску на Лукашенка.

Олександр Лукашенко, який захопив владу в Білорусі після виборів президента, буде триматися за неї до останнього і просто так не віддасть.

Про це перший президент України, а нині глава української делегації на переговорах в ТКГ Леонід Кравчук заявив в ефірі ток-шоу «Право на владу», передає ТСН.

"Я непогано знаю Лукашенко - принаймні, з 1991 року. Хочу вас розчарувати: Лукашенко влади при кольорах на вулицях і проханнях не віддасть. Він уже про це заявив. І коли він звернувся до Путіна за допомогою, і той сказав, що він допоможе... А ми знаємо, яка це може бути допомога", - сказав Кравчук.

На його думку, потрібно готуватися до серйозного тиску на Лукашенка.

"Те, що хтось хоче мирно все зробити, я вітаю. Тільки 26 років влади означає, що кожна клітина Лукашенко - це влада, кожен волосок на голові - це влада, кожне слово - це влада. Він іншого життя не знає. І влади він просто так не віддасть - будьте до цього готові ", - підсумував Кравчук.

Нагадаємо, 27 серпня, президент РФ Володимир Путін розповів про те, що Росія на прохання Олександра Лукашенка   створила резерв співробітників правоохоронних органів,але обіцяли не залучати російських силовиків, поки "ситуація не вийде з-під контролю".

У Білорусі вже 19-й тривають протести  проти режиму Олександра Лукашенка, спровоковані фальсифікацією президентських виборів і міліцейським насильством проти громадян.

9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента, Олександр Лукашенко, який править країною з 1994 року, брав участь в них вже в шостий раз. Згідно з офіційними даними ЦВК, він отримав 80%, а Світлана Тіхановском - 10% голосів виборців.

ОМОН застосував проти мітингувальників водомети, світлошумові гранати і гумові кулі. Тисячі людей були затримані і побиті силовиками. Серед мітингувальників є загиблі і зниклі безвісти.

Після цього було оголошено загальнонаціональний страйк, до якого приєдналися десятки державних підприємств.

Євросоюз, США, НАТО і Рада Європи констатували, що вибори в Білорусі не були ні прозорими, ні демократичними, і закликали офіційний Мінськ поважати права і свободи громадян.

ЄС відмовився визнавати результати виборів   і анонсував санкції проти чиновників режиму Лукашенка.

Про те, що зараз відбувається в Білорусі і навколо білоруської революції читайте в статті Андрія Паливоди "Ні війни, ні миру ".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі