За словами генпрокурора, серед гостей на весіллі його старшого сина були щонайменше чотири особи, які підлягають цілодобовій державній охороні. Тож периметр закладу, у якому святкували весілля, охоронявся. А працівники УДО мали право визначати периметр для забезпечення безпеки осіб під охороною, впевнений Луценко. І ці правила "є обов'язковим для всіх, у тому числі для журналістів".
"Журналісти у нас часто перетворюються на нишпорок. Якби вони підійшли до мене і сказали: "Ми хочемо до вас на весілля". Я би їх запросив і навіть пригостив. Проте їм було цікаво познімати з кущів, хто заходить і хто виходить. Вони стали простими папарацці", - цитує генерального прокурора "ТСН. Тиждень".
Проте Луценко наголосив на тому, що шкодує про те, що "працівники УДО не змогли найти балансу і вступили у фізичний контакт із журналістами"
"Не моя справа слідкувати за тим, що відбувається за периметром мого сімейного свята. Проте УДО зараз проводить службову перевірку і в разі, якщо буде встановлено порушення чинного законодавства, безумовно, винні будуть притягнуті до відповідальності", - підкреслив він.
Нагадаємо, під час святкування весілля сина Луценка, яке відвідали українські високопосадовці, при виїзді зі святкування президента України Петра Порошенка, працівники УДО здійснили фізичний напад на знімальну групу, щоб перешкодити зйомці цього моменту. Оператор Борис Троценко отримав струс мозку і пошкодження руки. Журналісти написали заяву в поліцію про перешкоджання їхній професійній діяльності.
За словами журналіста "Схем" Михайла Ткача, їх з оператором повалили на землю, а під час спроби викликати поліцію – напали знову. Наступного дня начальник УДО Валерій Гелетей подзвонив Ткачу і вибачився за інцидент, а також пообіцяв провести службове розслідування.