Глава Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що законопроект про зняття депутатської недоторканності не може бути введений в дію до виборів до Верховної Ради. Відповідно до Основного закону, на останній сесії парламенту вносити зміни до Конституції не можна.
Закон про зняття депутатської недоторканності треба приймати після парламентських виборів. Про це заявив спікер парламенту Володимир Литвин.
«Абсолютно очевидно, що це рішення треба приймати», - заявив він.
«І очевидно, під час виборчої кампанії кандидати, які будуть в округах, які будуть йти за партійними списками, повинні підписатися під зобов'язанням перед людьми, що вони після виборів серед першочергових завдань розглянуть це і приймуть відповідне рішення. Тоді ми будемо мати результат практичний, все інше - це розмови», - зазначив він.
Він зазначив, що законопроект про зняття депутатської недоторканності не може бути введений в дію до виборів до Верховної Ради.
«Навіть якщо 5 липня законопроект буде проголосований і направлений до Конституційного суду, то до виборів ухвалити остаточне рішення у вигляді закону, під яким буде підпис Президента, - це неможливо», - заявив Литвин.
Він нагадав, що згідно з Основним законом, на останній сесії парламенту вносити зміни до Конституції не можна.
«Реально на виході нічого не буде», - заявив Литвин.
На думку глави парламенту, всі розмови зараз про зняття депутатської недоторканності - це передвиборчий хід. !zn
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Павло СтепанОвич
28 Березня, 14:43
"31 тисячу років назад"? "довбодятли" з вченими ступінями придумують нісенітниці про минуле, а журнаглісти їх поширюють, навіть не перевіряючи чи це правда! хайп заради підписунів
0
0
ВідповістиЦитуватиПоскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайкаФлудПорушення дійсного законодвства УкраїниОбраза учасників дискусіїРекламаРозпалювання ворожнечіОзнаки троллінгу й провокаціїІнша причинаВідмінаНадіслати скаргуОК