Про це свідчить опитування, проведене з 6 по 12 березня фондом "Демократичні ініціативи" спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.
Зокрема, негативно ставляться до того, що у складі парламенту значна частина депутатів є бізнесменами або наближеними до олігархів, - 61%, нейтрально - 20%, байдуже - 9,5% і позитивно - 5%.
У той же час, 38% українських виборців не змінять свої політичні уподобання, якщо отримають якусь негативну інформацію про джерела фінансування обраної ними партії. Тільки 14% ці факти виявилися б істотними, для 30% вони б вплинули на вибір, але не істотно, а для 38% - не вплинули б взагалі"
"Бачите, який салат в головах наших виборців. Адже у складі всіх партій є багаті люди. Виходить так, що своїм вибором, "своїми" партіями люди задоволені, а тим, що там є олігархи і бізнесмени - ні, і вважають, що ті будуть відстоювати в парламенті свої інтереси", - прокоментувала для DT.UA результати опитування директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна.
Нагадаємо, в рейтингу найбагатших українців, складеному журналом "Фокус" у 2013 році потрапили 35 народних депутатів, причому 26 з них є представниками Партії регіонів.
Подробиці читайте у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" в інтерв'ю Ірини Кириченко з Іриною Бекешкіною. !zn
Читайте також:
Майже 40% українських виборців байдуже, хто фінансує їхні партії
Більшість українців схвалила блокування парламенту опозицією
Ющенко і Королевська очолили рейтинг найбільш ненависних політиків України