Комітети Ради Федерації РФ підтримали невикористання російських військ в Україні

Поділитися
Комітети Ради Федерації РФ підтримали невикористання російських військ в Україні
З пропозицією скасувати дозвіл на використання армії в Україні раніше президент Росії звернувся до Ради Федерації Російської Федерації.

Профільні комітети Ради Федерації з оборони і безпеки, з міжнародних справ і конституційного законодавства на спільному засіданні в середу рекомендували Радфеду підтримати звернення президента Володимира Путіна з пропозицією про скасування постанови СФ про використання Збройних сил РФ в Україні.

Радфед розгляне це питання у середу на пленарному засіданні, відповідний лист до голови держави надійшов у верхню палату напередодні.

Як пояснив прес-секретар президента 3, це зроблено "з метою нормалізації і врегулювання ситуації у східних регіонах України, а також у зв'язку з початком тристоронніх переговорів з даного питання".

Радфед в середу розгляне це питання на пленарному засіданні, відповідний лист російського лідера надійшов у верхню палату напередодні.

Нагадаємо, 1 березня, президент Росії Володимир Путін вніс звернення до Ради Федерації про використання Збройних сил РФ на території України до нормалізації суспільно-політичної ситуації в цій країні.

Профільні комітети Ради Федерації з безпеки та міжнародних справ розглянули звернення президента РФ до верхньої палати про використання військ РФ на території України до нормалізації там ситуації і одноголосно рекомендували сенаторам підтримати його.

Рада безпеки ООН, надзвичайно скликана у цей же день у зв'язку з ситуацією в Україні, висловила підтримку територіальної цілісності України, закликала усі сторони до політичного діалогу і нагадала про виконання міжнародних договорів, включаючи Будапештський меморандум 1994 року та угоду між Україною і Росією від 1997 року.

В той же день США закликали Раду безпеки ООН направити в Україну міжнародну посередницьку місію.

У понеділок, 23 червня, у захопленій бойовиками Донецької ОДА пройшли багатосторонні переговори про врегулювання ситуації на сході між представниками України, "ДНР" і "ЛНР" та їхніми посередниками, а також Росії та ОБСЄ.

Як заявив екс-президент України 3, сторони змогли домовитися про припинення вогню, до ранку 27 червня. "Ми домовилися про двостороннє припинення вогню до 10 ранку 27 червня", - заявив Кучма на брифінгу після закінчення переговорів. !zn

Читайте також:

Білий дім чекає від Путіна не слів, а реального припинення підтримки бойовиків на Донбасі

Порошенко не виключив дострокового припинення перемир'я на сході України

Путін запропонував скасувати постанову про використання армії на території України

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі