Комітет Ради не зміг рекомендувати внести зміни до закону про суспільне телебачення та радіомовлення

Поділитися
Комітет Ради не зміг рекомендувати внести зміни до закону про суспільне телебачення та радіомовлення © Василь Артюшенко, ZN.UA
Тому комітет не завершив працювати над проектом закону.

Парламентський комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики не зміг затвердити рішення щодо того, аби рекомендувати народним депутатам ухвалити у другому читанні законопроект №4413 “Про внесення змін до Закону України "Про суспільне телебачення і радіомовлення України", повідомили у пресслужбі Верховної Ради. Комітет розглядав проект закону під час засідання 18 січня.

“За результатами обговорення  Комітет не зміг затвердити рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти  у другому читанні та в цілому проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про суспільне телебачення і радіомовлення України” щодо усунення колізії в питанні призначення та звільнення членів Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України депутатськими фракціями і групами” №4413, тому не завершив роботу над цим законопроектом”, - йдеться у повідомленні.

У законопроекті йдеться про те, що депутатські фракції та групи Верховної Ради поточного скликання повинні не пізніше ніж за два місяці до спливу повноважень членів Наглядової ради, обраних депутатськими фракціями і групами попереднього скликання, направити нових з урахуванням вимог даного закону. 

Водночас депутатські фракції та групи, які вже розформовані, або сформувалися після делегування членів Наглядової ради НСТУ фракціями та групами поточного складу Ради, не зможуть направити своїх представників до Наглядової ради. Також представника не можна делегувати, якщо до дати проведення виборів нового складу Верховної Ради залишилося менше 180 календарних днів.

Також ухвалений закон передбачає, що термін повноважень Наглядової ради НСТУ становитиме п'ять років.

У першому читанні проект закону №4413 Верховна Рада ухвалила у грудні минулого року. Тоді документ підтримали 260 народних депутатів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі