Віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв погодився з частиною вимог підприємців, які страйкують проти Податкового кодексу. Про це сказав голова Спілки захисту підприємництва Сергій Коротич в ефірі «5 каналу».Віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв погодився з частиною вимог підприємців, які страйкують проти Податкового кодексу. Про це сказав голова Спілки захисту підприємництва Сергій Коротич в ефірі «5 каналу».Коротич зазначив, що на сьогодні влада виявила бажання до діалогу. «Принаймні, нас вислухали. Є розуміння того, чого ми вимагаємо. Була зустріч із першим віце-прем'єром. Ми передали пропозиції. За деякими були знайдені позитивні рішення», - зазначив Коротич.
Як повідомив голова Спілки захисту підприємництва, у середу о 11:00 має відбутися друга зустріч підприємців з Клюєвим.
Нагадаємо, за дорученням прем'єр-міністра Миколи Азарова в уряді створена робоча група, яка займається врегулюванням окремих положень Податкового кодексу. Робочу групу очолив перший віце-прем'єр-міністр Клюєв.
23 листопада перший віце-прем'єр Андрій Клюєв заявляв, що вимоги підприємців будуть відпрацьовані до вечора 24 листопада. «Ми домовилися про те, що зараз відпрацюємо всі пропозиції, і домовилися про те, що розумні пропозиції ми підтримаємо. Сьогодні ми будемо ввечері зустрічатися (з підприємцями). І завтра теж будемо зустрічатися по обіді. Я думаю, що до кінця завтрашнього дня ми сформулюємо вже всі розумні пропозиції, які ми підтримаємо», - підкреслив Клюєв.
У Києві на Майдані Незалежності учасники мітингу проти прийняття Податкового кодексу вимагали від президента Віктора Януковича ветувати проект Податкового кодексу до 26 листопада включно. В іншому випадку учасники мітингу пообіцяли проведення масових мітингів по всій Україні.
Янукович заявив, що розуміє вимоги учасників мітингу до Податкового кодексу, однак на 100% вони задоволені не будуть.
Протестуючі підприємці провели в наметовому містечку і попередню ніч. Однак число протестуючих за минулу добу істотно зменшилoся.
Верховна Рада прийняла Податковий кодекс 18 листопада. Введення документа в цілому передбачене з 1 січня 2011 року, в той же час, для низки норм передбачений перехідний період від трьох до шести місяців.