Окружний адміністративний суд Києва 13 жовтня заборонив ВО "Свобода" проводити Марш за визнання УПА на Хрещатику, майдані Незалежності та Європейській площі. Як повідомляє прес-служба ВО "Свобода", таке рішення було прийнято пізно ввечері 13 жовтня.Окружний адміністративний суд Києва 13 жовтня заборонив ВО "Свобода" проводити Марш за визнання УПА на Хрещатику, майдані Незалежності та Європейській площі. Як повідомляє прес-служба ВО "Свобода", таке рішення було прийнято пізно ввечері 13 жовтня.Коментуючи це рішення суду, представник політсили в суді, голова Київської міської організації ВО "Свобода" Андрій Іллєнко зазначив: "Рішення суду для нас не стало несподіванкою. Влада і в минулі роки, щоб не допустити проведення Маршу УПА на Хрещатику і Майдані, користувалася маргіналами-українофобами з Компартії та ПСПУ і, нібито, на їх вимогу забороняла цю святкову патріотичну акцію. Тепер при владі відверті українофоби, для яких ненависне все українське - мова, культура, традиції, історія, герої".
При цьому політик запевнив, що, незважаючи ні на що, Марш за визнання УПА неодмінно відбудеться.
Нагадаємо, раніше Одеський окружний адміністративний суд, посилаючись на загрозу інтересам національної безпеки і громадського порядку в місті, заборонив 14 жовтня проводити акції вшанування національних героїв в Одесі.
Прес-служба Народного Руху України заявляє, що правоохоронні органи не дають монтувати сцену для акції протесту Народного комітету захисту Україну, який має відбутися у четвер о 18.30 у Києві на Софіївській площі. У НРУ відзначили, що за ініціативою Народного комітету захисту повинен відбутися мітинг на захист української мови.
При цьому в МВС нагадали, що 14 жовтня протягом дня в центральній частині міста представники різних політичних сил планують проведення масових заходів. Заявки про це до КМДА подали 11 об'єднань. Згідно з поданими заявками, загальна чисельність учасників перевищить 30 тисяч громадян.
Керівництво ГУ МВС України в Києві закликає учасників акцій не порушувати громадський порядок, провести свої заходи мирно, поважаючи погляди один одного, не створюючи перешкод нормальному функціонуванню громадського транспорту та інших служб міста.
Для охорони громадського порядку під час масових заходів буде залучено достатньо працівників міліції, зазначили у главку.
Вранці у четвер свою акцію на Бессарабській площі проводять представники Комуністичної партії України.
14 жовтня в Україні відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці і День Українського козацтва. Також в цей день будуть відзначати 68-у річницю створення УПА.
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Олег Грицай
26 Жовтня 2023, 19:14
Ця тварь Орбан достойний нащадок угорських фашистів.
Упродовж ХХ ст. так історично склалося, що угорці неодноразово займалися воєнними злочинами та актами геноциду українського народу:
Репресії проти українців Закарпаття, зокрема, священників, після австро-угорського контрнаступу весною 1915 р.
Угорсько-українська війна та ліквідація законно проголошеної Карпатської України 14-18 березня 1939 р.: 6000 загиблих українців + 60000 українців в угорських концтаборах.
Окупаційний режим в анексованій Закарпатській області 1939-1944; присутність угорських окупаційних військ як союзників Гітлера в Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Запорізькій областях в 1941 р.; антипартизанські операції на півночі УРСР та півдні БРСР в 1942-1943 рр.; бої на карпатських перевалах Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської області в березні-жовтні 1944 року.
За цей час жертвами угорських окупантів стало близько 100000 мешканців України, близько 70000 пройшли через угорські концтабори.
Загалом, у 1941-1944 рр. на території сучасної України несли окупаційну службу, проводили репресивно-каральні акції та заходи геноциду близько 100000 угорських військових та сил безпеки. Один з ударних кулаків карателів дислокувався на Волині – зі штабом у Рівному там діяли 6-8 угорських дивізій, з якими вели бої підрозділи УПА та місцевої самооборони.Найбільший локалізований злочин угорських фашистів – знищення населеного пункту разом з мешканцями на Чернігівщині в 1943 р.
1 березня 2023 року виповнюється 80 років Корюківській трагедії: угорсько-нацистська каральна акція проти жителів смт. Корюківка відбулася 1–2 березня 1943 року: воєнні злочинці вбили 6700 людей та спалили 1290 будинків.Наслідки нацистсько-угорського злочину в Корюківці:
вбито близько 6700 мирних мешканців
спалено 1290 будинків.
Серед встановлених вбитих 704 дітей та підлітків, 1097 жінок.
0
0
ВідповістиЦитуватиПоскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайкаФлудПорушення дійсного законодвства УкраїниОбраза учасників дискусіїРекламаРозпалювання ворожнечіОзнаки троллінгу й провокаціїІнша причинаВідмінаНадіслати скаргуОК