Кабмін звільнив заступника міністра енергетики Рябчина

Відео
Поділитися
Кабмін звільнив заступника міністра енергетики Рябчина Буславець дорікнула Рябчину "низькою результативністю роботи, хоча раніше претензій до заступника не висловлювала
За словами Рябчина, за два тижні до звільнення йому пропонували нову посаду.

Кабінет міністрів звільнив Олексія Рябчина з посади заступника міністра енергетики та охорони навколишнього середовища. У Міненерго він курирував питання енергоефективності.

Відповідне рішення було затверджено на засіданні уряду в середу, 27 травня.

В. о. міністра енергетики Ольга Буслаавець назвала причиною звільнення "низьку результативність". За словами керівниці Міненерго, "інша людина буде ефективнішою для рішення поставлених завдань".

У свою чергу, Рябчин зазначив, що про рішення уряду він дізнався за 20 хвилин до звільнення. Більш того, два тижні Буславец пропонувала йому нову посаду – заступника міністра з питань євроінтеграції.

"Потім все перегралося, і мені запропонували посаду заступника міністра з цифрової трансформації. Я став готуватися до цього і до підготовки до співбесіди з віце-прем'єром Михайлом Федоровим. Тому те, що сьогодні відбулося - це дуже несподівано", - розповів Рябчин у коментарі "НВ. Бізнес".

Олексій Рябчин був призначений на посаду заступника голови Міненерго у жовтні 2019 року. Міністерство тоді очолював Олексій Оржель.

Читайте також: Нацкомісія затвердила зниження тарифів на тепло

Нагадаємо, 13 травня Кабмін звільнив в.о. голови Держекоінспекції Єгора Фірсова за прискореною процедурою. Новим тимчасовим керівником відомства призначили Андрія Мальованого. Ініціатором звільнення Фірсова стали новоназначена в. о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець і прем'єр Денис Шмигаль.

У своїй статті для ZN.UA Фірсов писав, як суди та дозвільні органи грають на руку великим підприємствам-забруднювачам, завищуючи норми викидів і блокуючи методику розрахунків збитків від забруднення повітря.

Докладніше про те, як вирішити нагальні й перезрілі проблеми захисту навколишнього середовища, читайте у статті Єгора Фірсова "Зберегти навколишнє середовище. План дій".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі