«Голос» та «Європейська солідарність» не підтримуватимуть кандидатуру Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ

Поділитися
«Голос» та «Європейська солідарність» не підтримуватимуть кандидатуру Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ © Громадське
Мотивуючи це тим, що перебувають в опозиції  до влади.

Депутатські фракції партій «Європейська солідарність» та «Голос» у Верховній Раді  України не голосуватимуть за призначення Дениса Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ України. Про це заявили народний депутат Ярослав Железняк («Голос»)  та народна депутатка Ірина Геращенко («Європейська солідарність») у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ми фракція опозиції, тому не голосуватимемо за це призначення. Це очевидно, це вже як аксіома", - заявив Железняк. Він додав, що фракція не планує проводити зустрічей із Монастирським, оскільки "поки що такої пропозиції не було".

Железняк також зазначив, що знав заздалегідь кандидата на посаду міністра внутрішніх справ: «Я знав заздалегідь, хто буде кандидатом, я його (Монастирського – ред.) запитав, чи потрібно це йому, і з його відповіді я зрозумів, що напевно він набрався сил і натхнення, щоб зайняти цю посаду. Сподіваюся, що будуть реформи».

Геращенко у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" наголосила: "Європейська солідарність" - єдина політична команда у парламенті, яка не голосувала ні за Разумкова, ні за міністрів, ні за прем'єр-міністрів, ні за СБУ. Ми в опозиції, а класична, європейська опозиція не несе відповідальності за бюджет і за кадрові рішення уряду. Очевидно, що ми не голосуватимемо за кандидатуру Дениса Монастирського".

Після того, як ВРУ проголосувала за відставку Арсена Авакова, прем'єр-міністр Денис Шмигаль вніс кандидатуру депутата Дениса Монастирського на посаду міністра внутрішніх справ України.

Раніше, ZN. UA опублікувало позитивний відгук Монастирського на дисертацію депутата від ОПЗЖ Іллі Киви та пояснило, чому це далеко не найпозитивніша характеристика для, ймовірно, нового глави головного силового відомства країни. 

Нагадаємо, 13 липня Арсен Аваков написав заяву про відставку. Наші джерела в міністерстві причиною відставки назвали втому один від одного - президента і міністра. Арсен Аваков є єдиним міністром, якому вдалося попрацювати у всіх складах Кабміну після Революції Гідності: він очолював МВС у двох урядах Арсенія Яценюка, в уряді Володимира Гройсмана, залишився на цій же посаді в Кабміні Олексія Гончарука та в  уряді Дениса Шмигаля.

Того самого дня, президент України Володимир Зеленський висунув кандидатуру глави комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського на посаду нового голови міністерства внутрішніх справ України. Фракція «Слуга народу» цю ідею підтримала. 

Як оцінити результати роботи Авакова і дорученого йому міністерства, читайте в статті Євгена Крапивіна  «Казус Авакова» для читачів ZN. UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі