Холодницький заявив, що думки про відставку відвідують його з вересня минулого року - Deutsche Welle

Поділитися
Холодницький заявив, що думки про відставку відвідують його з вересня минулого року - Deutsche Welle "Я втомився, я мухожук" - такі думки відвідують Холодницького з минулого вересня
Втім, зараз керівник САП виходити у відставку не збирається - через розгорнуту проти нього кампанію.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький нібито неодноразово думав про відставку ще з вересня місяця минулого року, але на даний час не має наміру йти з посади, заявив він в інтерв'ю українській службі Deutsche Welle.

"Я не прийшов сюди, щоб просто піти. Бо так комусь захотілося. Процес триває, все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими. Я налаштований на бій. Ми будемо показувати результат", - зазначив Холодницький.

Також глава САП зізнався, що він не раз вже замислювався про відставку з посади.

"Замислювався, і не раз. І ще до подій з акваріумом (мова йде про історію із прослуховуванням, розміщеним у акваріумі Холодницького, з якої все й почалося). Вперше почав замислюватися ще у вересні 2017 року", - заявив він.

При цьому Холодницький зауважив, що хоча у нього є "моральна втома, бажання щось змінити, у тому числі у своєму житті", але зараз він не бажає піти з посади "обпльованим, бо так комусь захотілося".

На питання, чи не збирається він прослуховувати опонентів, Холодницький відповів, що цей варіант повністю виключається.

"Я не буду мстити точно. Хто б що не говорив", - додав керівник САП.

Раніше Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) винесла власні рекомендації у справі керівника САП Назара Холодницького, в якому рекомендується оголосити йому догану, але не звільняти, хоча Холодницький "не забезпечив дотримання вимог до професійної етики та поведінки прокурора, а тому в його діях є склад дисциплінарного проступку".

20 березня на зовнішній поверхні акваріума в робочому кабінеті голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури виявили приховані засоби прослуховування. Слідчі дії стосовно керівника САП проводило Національне антикорупційне бюро під процесуальним керівництвом ГПУ.

Директор НАБУ Артем Ситник заявив про те, що під час прослуховування кабінету Холодницького вдалося зафіксувати інформацію про тиск на певних посадових осіб для прийняття ними певних рішень. Згодом генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив про те, що в записах, зроблених у кабінеті, не виявлено підстав для притягнення його до кримінальної відповідальності, але зафіксовано дисциплінарне порушення в роботі.

31 травня прокурори ще на місяць продовжили розгляд скарги проти Холодницького.

Детальніше про справу головного анткорупційного спецпрокурора читайте у матеріалі Олександра Лємєнова "Кейс Холодницького: звільнять, посадять чи домовляться?" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі