Як зазначив працівник Генпрокуратури, ввечері 29 листопада в ГПУ були готові проекти підозр щодо кількох детективів НАБУ та заступника Холодницього – Володимира Кривенка. Однак наступного дня, 30 листопада, Луценко визнав, що САП не брала участі в плануванні операції.
Як йдеться в матеріалі, генпрокурор Юрій Луценко виявився обізнаний у значно більшій кількості деталей, аніж йому розповіли керівники САП та НАБУ під час зустрічі 30 листопада, що свідчить про його поінформованість перебігом розслідування.
"На зустрічі на Різницькій окрім Луценка і Ситника з Холодницьким були присутні керівник другого підрозділу детективів НАБУ Борис Індиченко та начальник управління, яке вело справу ДМС. Під час розмови очільник Генпрокуратури не тільки виявив обізнаність у деталях справи, а й не відмовив собі в задоволенні "порозпинати" представників антикорупціних органів за дії у справі", - йдеться в матеріалі видання.
Як заявив у пятницю директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, Служба безпеки України і Генпрокуратура мали на меті зірвати всі операції НАБУ, які проводилися під прикриттям, і їм це вдалося.
Нагадаємо, що 29 листопада Державна міграційна служба повідомила про те, що СБУ затримала агента НАБУ при спробі підкупу заступника голови ДМС Діни Пімахової.
Пізніше в НАБУ заявили про те, що Генеральна прокуратура і Служба безпеки незаконно втрутилися та зірвали спецоперацію бюро, спрямовану на виявлення учасників організованого злочинного угруповання у Державній міграційній службі.
У свою чергу генпрокурор Юрій Луценко заявив, що вважає звинувачення на адресу затриманого детектива НАБУ цілком обгрунтованим.
Пізніше НАБУ опублікувало фрагменти розсекречених аудіо- і відеоматеріалів, отриманих під час проведення негласних слідчих дій у рамках спецоперації, які доводять, що чиновниця ДМС дійсно могла бути причетною до корупційних схем.