«Цього тижня не буде обрано голову Рахункової палати України, оскільки ви прекрасно розумієте, що для його обрання необхідно, щоб мінімум 226 народних депутатів взяли бюлетені і 226 позитивно проголосували», - сказав В.Литвин.
Звертаючись до журналістів, він додав: «Ви ж прекрасно розумієте, що це останній тиждень (поточної сесії ВР), і квапливо таку справу здійснювати непросто».
Нагадаємо, 7 липня ВР звільнила Валентина Симоненка з посади голови Рахункової палати України. Парламент також звільнив двох головних контролерів Рахункової палати - Михайла Голованя і Ярослава Флісака. Їх було звільнено у зв'язку із закінченням терміну їхніх повноважень на займаних посадах.
Згідно з українським законодавством, кандидатуру на посаду керівника Рахункової палати вносить голова Верховної Ради.
Однією з найбільш імовірних кандидатур на посаду голови Рахункової палати є Петро Порошенко.
Голову Рахункової палати цього тижня обирати не будуть
10 сiчня, 2012, 11:07
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
