"Голос" як противага партії "Слуга народу": кількість бажаючих бути з ним збільшується

Поділитися
На 226 місць у списку "Голосу"претендувала тисяча осіб © Сергій Грішин/РБК-Україна
"Голос" представив першу двадцятку списку, з яким піде на парламентські вибори і розповів, як список формувався.

Оглушливий успіх "Слуги народу", за яку збирається голосувати чи не половина виборців України, не міг не викликати до життя інші громадські формування. Так з'явився "Голос", який став стрімко набирати популярність. У партії Вакарчука розповіли, як формували списки, як відбирали туди людей і як збираються подавати суспільству своїх "донорів".

Голова виборчого штабу партії "Голос" Юлія Клименко розповіла, що за виборчий список політсили голосував номінаційний комітет з семи членів команди, повідомляє LIGA.net.

"Ми тримали спосіб відбору і прізвища номінантів в найсуворішому секреті", - сказала вона.

За словами Клименко, на 226 місць у списку претендувала тисяча людей, а балотуватися від "Голосу" по мажоритарних округах хотіли 300 осіб.

У результаті відібрали 70, за якими немає репутаційних питань. "Якщо журналісти нададуть факти, що хто-небудь з наших висуванців у списку або за мажоритаркою мають з цим проблеми, ми на це відреагуємо", - сказала вона.

Крім того, Клименко заявила, що у партії вже є 45 донорів, яких вони збираються надавати "по одному" протягом виборчої кампанії.

8 червня "Голос" на своєму з'їзді в Києві представив першу двадцятку списку, з яким піде на парламентські вибори, а також список кандидатів, які будуть балотуватися на дострокових парламентських виборах в мажоритарних округах від партії.

16 травня відбулась презентація партії Вакарчука "Голос", до складу якої увійшли екс-заступник міністра економіки Юлія Клименко, екс-голова правління Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин, доктор медичних наук Юрій Соколов, "кіборг" Андрій Шараскін і в. о. голови Одеської ОДА у 2016-2017 роках Соломія Бобровська. Партія декларує прихильність до євроінтеграції України, економічних реформ і деолігархізації.

Нагадаємо, 28 січня Вакарчук заявив, що не балотуватиметься на посаду президента України на виборах 31 березня 2019 року. Водночас він висловив переконання, що зараз "в джинсах" може зробити для України більше, ніж "вдягнувши краватку", і "не збирається стояти осторонь". Однак перед цим він підтвердив наміри йти в політику і залучити до неї якомога більше "нових обличь".

У 2007 році Вакарчук став депутатом Верховної Ради – був 15-м номером у списку пропрезидентського блоку "Наша Україна - Народна самооборона". Однак 16 грудня 2008-го він добровільно склав депутатські повноваження, заявивши, що політика - "брудна справа", і він розчарований.

Поділитися
Підготував/ла Кругленко Александрина
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі