За словами глави Нацагентства, вчора мало відбутися засідання НАЗК, на якому планувалося розглянути питання про направлення протоколів про корупцію до суду.
"Наші окремі члени Національного агентства так захопилися собою, що забулися, для чого прийшли на роботу", – цитує "Українська правда" заяву Корчак на брифінгу в п'ятницю.
За її словами, вона повідомила членам НАЗК, що у відставку не йде, а потім запропонувала комісії перейти до плану роботи.
"Вони відмовилися, продемонстрували свою безвідповідальність. Від свого шановного заступника Радецького Руслана я отримала повідомлення, що працівниками його департаменту складені протоколи про адміністративні правопорушення", – розповіла голова НАЗК.
"Відповідно до закону, впродовж 3 днів із моменту складення протоколу він має бути скерованим до суду за рішенням НАЗК. Термін для направлення цих протоколів сьогодні збігає, проте питання не було розглянуте, я вчора пропонувала зібратися", – поскарж Корчак.
На думку глави НАЗК, окремий член агентства ставить свій особистий інтерес навіть вище роботи свого власного департаменту.
Корчак також розповіла, що просить членів НАЗК зібратися на позачергове засідання в п'ятницю.
"Так само нам треба затвердити висновки за результатами аналізу звітів партії – і 3 рази тим самим Радецьким це не голосується. І коли питання, чому Ви не хочете голосувати, – відповідь: "Я маю почитати", - зазначила вона.
"Йому вже надали флешку, його просять прийти в департамент почитати... Я уже прошу Ситника Олега (ще один заступник керівника НАЗК – ред.) підійти, поговорити – ну, може, Радецький хоч флешку відкриє. От скажіть, як цю безвідповідальну людину змусити працювати?" – підсумувала голова Нацагентства.
Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду 29 березня порадив всім членам НАЗК написати заяви про відставку у зв'язку з тяганиною в налагодженні роботи Реєстру електронних декларацій. Вже 30 березня стало відомо, що Міністерство юстиції готує законопроект про діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції, який дозволить переобрати керівників цього органу.