Генпрокуратура може ліквідувати «Батьківщину»

Поділитися
© frontzmin.ua
Генеральна прокуратура України може ліквідувати партію ВО «Батьківщина» через фінансування, яке, нібито, надходило з-за кордону. Приводом для початку розслідування послужили документи, згідно з якими з 2007 по 2010 рік партія фінансувалася з рахунків офшорних компаній.

У Генпрокуратурі розслідують фінансування партії «Батьківщина» за рахунок коштів одного з київських центрів конвертацій.

У ГПУ зацікавилися джерелами фінансування партії «Батьківщина» в середині листопада, після спецоперації, в результаті якої була припинена діяльність одного з київських конвертаційних центрів, пише Коммерсант-Украина з посиланням на джерело в ГПУ.

«За нашою інформацією, цей центр обслуговував БЮТ. У комп'ютері містилися номери рахунків, з яких фінансувалася виборча компанія Юлії Тимошенко в 2010 році. Якщо вдуматися, то виходить, що кандидат у президенти фінансувався з-за кордону! Якщо все буде доведено, це поставить хрест на Тимошенко як на політику і на її партії, яку після суду можна буде просто-напросто закрити», - заявило високопоставлене джерело в Генпрокуратурі.

У той же час представники Партії регіонів вважають, що до заборони найбільшої опозиційної партії справа не дійде.

«Ліквідація партії - крайній захід, не думаю, що це станеться з партією «Батьківщина», за яку проголосували мільйони осіб. Якщо ці факти будуть доведені, максимум, що станеться, - ця інформація буде оприлюднена», - сказав депутат Олександр Стоян.

Як відомо, 19 грудня депутат від «Батьківщини» Григорій Немиря був допитаний у Генпрокуратурі у справі про фінансування партії з-за кордону. !zn

Читайте також:

Замголови «Батьківщини» Немирю допитали в Генпрокуратурі

Генпрокуратура зайнялася перевіркою джерел фінансування «Батьківщини»

Слідчі намагалися вручити Немирі повістку в аеропорту

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 5
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Олег Федоров
12 Листопада 2016, 19:13
Вже декілька років діє норма - якщо нарахована зарплата менша мінімальної чи взагалі не нараховувалася - плати ЄСВ як з мінімальної зарплати. Враховуючи, що крім великих міських агломерацій ні зроби сам, ні відремонтуй сам, ні купи-продай, ні обслужи не дають доходів навіть при теперішньому рівні податків для виживання, а тому зарплата в 2-2,5тис. грн. - мрія, влада збільшуючи так кардинально МЗП пропонує бізнесу забрати гроші у працівників - платити їм реально менше, а відібрані гроші відати Державі у вигляді ЄСВ. Тому в малого і не тільки "бізнесу" (хіба ці заробітки можна назвати бізнесом) є такі виходи: 1. Закритися, припинити діяльність і йти на біржу. 2. Звільнити працівників і працювати самому. 3. Закритися, але продовжувати працювати. 4. Різко збільшити ціни на свої послуги. 5. Звільнити частину працівників переклавши їх роботу на тих хто залишився. 6. Нарахований на зарплату ЄСВ утримувати з зарплати працівника. З такою практикою зустрічався й раніше.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі