Експерти: Більшість скарг Росії в ЄСПЛ проти України політичні, а їх перспективи - сумнівні

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Експерти: Більшість скарг Росії в ЄСПЛ проти України політичні, а їх перспективи - сумнівні
Більшість заявлених Москвою скарг теж суто політичні

22 липня генпрокуратура Росії подала до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) першу заява проти України. Це клопотання Суд відхилив уже на наступний день як що не несе серйозного ризику заподіяння непоправної шкоди правам, гарантованим Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод. Більшість із заявлених російською генпрокуратурою скарг до Європейського суду з прав людини - суто політичні, впевнені партнер ЮФ "Василь Кісіль і Партнери" Назар Кульчицький та юристка Марія Новікова.

"Звісно, представник Росії в ЄСПЛ не міг не знати, яка природа тимчасових заходів, коли вони застосовуються і чому подання клопотання саме такого змісту приречене на відмову Суду. Тож подання зазначеного клопотання є виключно політичним і пропагандистським кроком", - пишуть автори.

Що ж стосується основної заяви Росії в Європейський суд з прав людини, продовжують експерти, то більшість заявлених нею скарг теж є суто політичними, тож їх перспективи в ЄСПЛ — сумнівні.

Детальніше читайте в статті Назара Кульчицького та Марії Новікової "Які перспективи позову Росії проти України в ЄСПЛ?".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі