Екс-мер Києва Черновецький у Грузії веде свою партію на вибори в грузинський парламент

Поділитися
Черновецький в Грузії вирішив стати депутатом і боротися за підвищення соцзахисту грузинських бабусь
За словами Черновецького, його партія "Щаслива Грузія" буде підтримувати європейські цінності. У парламенті буде боротися за підвищення пенсій.

Колишній мер Києва Леонід Черновецький, який з 2011 року проживає в Грузії і створив політичну партію "Щаслива Грузія", має намір взяти участь в майбутніх в 2016 році парламентських виборах.

"Мене запитують, чому я створив свою партію. Та тому що у провідних партій в Грузії дуже слабкі позиції. Детально я поговорю про це пізніше, але зараз скажу, що збираюся увійти в парламент Грузії", - заявив журналістам у своєму будинку в місті Кобулеті Черновецький.

За його словами, партія "Щаслива Грузія" буде підтримувати європейські цінності і в разі входження в парламент направить зусилля для підвищення розміру пенсій в Грузії.

Читайте також: Оголошеного в міжнародний розшук соратника Черновецького затримано в Грузії

Екс-мер Києва повідомив ще про одну свою ініціативу. Він призначив винагороду в розмірі 150 тисяч ларі (62 тисячі доларів США) за затримання і повернення до Грузії колишнього заступника начальника департаменту з виконання покарань Мегіса Кардава, який перебуває в розшуку грузинською прокуратурою за звинуваченням у нелюдському поводженні з ув'язненими.

Напередодні парламентських виборів у 2012 році коаліція "Грузинська мрія" активно використовувала відеоматеріали про зґвалтування та побиття в'язнів, ніж безпосередню участь брав Кардава.

За заявою грузинських експертів, саме ці "тюремні кадри", поширені за місяць до виборів, викликали обурення грузинського суспільства проти влади на чолі з екс-президентом Михайлом Саакашвілі і зумовили перемогу "Грузинської мрії" на виборах.

Леонід Черновецький був мером Києва з 2007 по липень 2012 року. Призначений після нього головою КМДА Олександр Попов заявляв про те, що втрати Києва від незаконного відчуження землі у період 2007-2010 років (коли мером Києва був Черновецький) становили 60-70 млрд грн. Однак, як потім відзначав його попередник Олександр Омельченко, Попов так і не повернув Києву основні активи, вкрадені Черновецьким.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі