Екс-канцлер Німеччини порівняв війну в Україні з Карибською кризою

Поділитися
Екс-канцлер Німеччини порівняв війну в Україні з Карибською кризою Екс-канцлер Німеччини порівняв війну в Україні з Карибською кризою © stern.de
Тоді ядерна зброя СРСР і США поставила світ на поріг війни, а сьогодні ядерне роззброєння одніє країни зробило те ж саме.

Колишній федеральний канцлер Німеччини Гельмут Шмідт побоюється, що в Україні розгорається нова війна, яка охопить всю Європу.

Як повідомляє Die Zeit, він порівняв сьогоднішні бойові дії на Сході України, в яких таємно бере участь армія Росії, з Карибською кризою 1962 року.

На думку колишнього канцлера Німеччини, 52 роки тому ядерна зброя СРСР і США поставила світ на поріг глобальної нищівної війни. Сьогодні, на його думку, причини полягають теж у ядерній зброї. Однак тепер війна розгорається тому, що Україна в односторонньому порядку позбулася свого ядерного арсеналу.

"Вирішення Карибської кризи стало можливим завдяки тому, що обидві сторони конфлікту відповідально поставилися до своїх обов'язків як ядерних держав. Так само виконати взяті на себе зобов'язання повинні політики сьогодні", - сказав Шмідт.

При цьому він висловив сумнів, що Росія готова погодитися на виведення своїх військ з Криму і повернення півострова законному власнику.

Гельмут Шмідт обіймав посаду федерального канцлера Німеччини з 1974 до 1982 року. Сьогодні також німецький політолог Херфрід Мюнклер написав у своїй статті, що Росія руйнує світовий порядок після Другої світової війни. !zn

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі