Добкін висловив упевненість у позбавленні його депутатської недоторканності

Поділитися
Добкін висловив упевненість у позбавленні його депутатської недоторканності Добкін подумки попрощався з недоторканністю і готується до арешту © sled.net.ua
Екс-"регіонал" заявив, що не має наміру залишати країну.

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін впевнений, що Верховна Рада більшістю голосів проголосує за зняття з нього депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності.

"У тому, що знімуть недоторканність, я не сумніваюся. У тому, що Верховна Рада дасть згоду на затримання й арешт, я не сумніваюся. В тому, що мене заарештують, я не сумніваюся... Чи готовий я до цього? Абсолютно готовий", – заявив екс-регіонал в ефірі радіостанції "Громадське радіо" у четвер, 29 червня.

У той же час, Добкін засумнівався в судовій перспективі кримінальної справи, фігурантом якої він є, а також запевнив, що не збирається залишати країну.

"Як я реагуватиму? Виключно в рамках чинного національного законодавства... Використовуватиму всі законні інструменти", – пообіцяв депутат.

Він також обурився, що слідчі органи сьогодні зацікавилися його протиправною діяльністю на посаді мера Харкова у 2008-2009 роках.

"Президентом тоді був Віктор Ющенко. Міністром внутрішніх справ - Юрій Луценко. Губернатором Харківської області Арсен Аваков. Генеральним прокурором був Олександр Медведько. Всі можливості припинити нібито протизаконні дії Харківської міської ради та харківського міського голови на той момент у них були в повному обсязі. Я був один, як кажуть, на кризі проти всього цього товариства... Зараз вони не знайшли нічого краще, ніж підняти якісь питання 2008-2009 роки",– заявив Добкін.

Нагадаємо, 29 червня генпрокурор Юрій Луценко направив до Верховної Ради подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна. Його якого підозрюють у земельних махінацій, здійснених на посаді міського голови Харкова.

Як повідомлялося, 21 червня спікер Верховної Ради Андрій Парубій направив до регламентного комітету парламенту п'ять подань генерального прокурора щодо притягнення до відповідальності народних депутатів Євгена Дейдея ("Народний фронт"), Олеся Довгого ("Воля народу"), Андрія Лозового ("Радикальна партія"), Борислава Розенблата ("Блок Петра Порошенка") і Максима Полякова ("Народний фронт").

Головний експерт Антикорупційної групи РПР Олександр Леменов скептично розцінює шанси на позбавлення недоторканності всіх депутатів, стосовно яких складено подання.

"Пакетний підхід дає можливість PR-маневру: позитивне голосування Ради навіть по одній кандидатурі (а краще - за 2-3) прогнозовано зменшить масштаби критики, яка звучатиме в зв'язку з незгодою на притягнення до відповідальності інших парламентарів. До того ж такий прийом дозволить з допомогою "злиття" одних фігурантів замаскувати спроби "прикрити" інших", - пише він у своїй статті для DT.UA.

Докладніше читайте в матеріалі Олександра Леменова "Пакетна недоторканність" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі