"У зв'язку з тим, що у ЗМІ з'явилися повідомлення про нібито захоплення приміщення Пенсійного фонду Донецької області протестуючими, міністром внутрішніх справ України Віталієм Захарченком було прийнято рішення про відрядження на місце події групи з Центрального апарату МВС на чолі з начальником Департаменту охорони громадського порядку МВС України Віктором Ратушняком для вивчення обставин ситуації, що сталася, і для прийняття відповідних рішень", - йдеться у повідомленні управління зв'язків із громадськістю МВС України.
Як повідомляли раніше учасники донецької акції, голодуючим вже погрожувала міліція кримінальними справами.
З понеділка група "чорнобильців" знаходиться в актовій залі обласного управління Пенсійного фонду у Донецьку. У вівторок вони почали безстрокове голодування.
Протестуючі вимагають зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, а також повернути їм пенсії на колишній рівень.
До голодуючих донецьких чорнобильців замість Азарова їде група МВС
15 листопада, 2011, 10:48
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
