До Києва повертається посольство Швеції

Поділитися
До Києва повертається посольство Швеції © pixabay.com
Дипломатичне представництво запрацює вже 4 травня.

У середу, 4 травня, у Києві знову відкриється посольство Швеції. Про це повідомила міністерка закордонних справ Швеції Анн Лінде.

«У середу посольство Швеції знову відкриється в Києві. Дякуємо вам Тобіас Тіберг і команді за вашу наполегливу роботу, а також Польщі за тимчасове розміщення нас. Швеція продовжує бути з Україною, і радіє, що дипломатична присутність Швеції відновиться там, де їй належить бути», – написала Лінде.

Раніше тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін розповіла, що американське посольство може повернутися в Київ вже до кінця травня. Поки що відбуваються одноденні поїздки американських дипломатів до України. 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 9
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Georgy Kravcov
12 Вересня 2016, 08:14
Проблема плагиата актуальна, но не забываем, что в науке главное исследование, новизна, открытия! И не соглашусь с позицией prepod. Квит - самый бездарный управленец в системе образования за годы независимости. Очень жаль, что пришлось пожинать плоды "реформ" и его первого зама Совсун на вступительной кампании-2016. Перефразирую классика: гранты - не пахнут.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Anatoliy
12 Вересня 2016, 10:10
У представників лепто-наук існує єдиний критерій науковості - плагіат чи не плагіат. Інших більш наукових критеріїв не існує. Застосування в своїх роботах статистики чи інших наукових методів зводиться до статистичних похибок чи похибок "експерименту", як у випадку відомого "ефекту 25 кадру" . В цьому і є основна проблема - відсутність науки або імітація науки, псевдонауки. Це пояснюється специфікою. Але ж існують дійсно наукові доробки з філології чи економіки, але не у нас. Якщо цій когорті так хочеться себе називати докторами, то введіть не наукові ступіні доктор галузі освіти, наприклад, доктор філології, доктор права, доктор історії. А для Science залиште степінь доктор таких -то наук. І не застосовуйте до цієї когорти Закон про наук.-тех. діяльність - немає її там. Що до Лептонівні, ні у кого не виникло питань про науковість її роботи (як і інших), а основна проблема - плагіат. Правий був Л. Ландау "Науки бывают естественные, неестественные и противоестественные". Нічого додати.
Цитувати Поскаржитись
Показати більше відповідей
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі