Дії Кабміну за останні кілька місяців схвалюють більше українців, ніж дії Ради – опитування

Поділитися
Дії Кабміну за останні кілька місяців схвалюють більше українців, ніж дії Ради – опитування
Однак, дії та заяви Зеленського схвалюють ще більше громадян.

Дії та заяви президента Володимира Зеленського у квітні-травні цього року схвалюють 47% громадян, йдеться у результатах опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. Не схвалюють дії та заяви голови держави 37% громадян.

КМІС

Дії Кабінету міністрів України схвалюють 24% респондентів. При цьому не схвалюють дії українського уряду 61% опитаних.

КМІС

Якщо говорити про Верховну Раду, то її дії схвалюють 22% українців. Не схвалюють дій парламенту 65% громадян.

КМІС

При цьому 51% українців вважають, що українська влада успішна в протидії епідемії коронавірусу. Протилежної думки притримуються 41% громадян.

Ще 16% вважають, що влада успішно впоралась с забезпеченням лікарень достатньою кількістю тестів на коронавірус. Неуспішною у цій сфері владу вважають 60% опитаних.

Думки про те, що влада успішно впоралася із забезпеченням медиків України засобами індивідуального захисту, притримуються 19% респондентів. Ще 61% громадян вважає інакше.

Успішною у запобіганні можливих економічних труднощів в Україні владу вважають 23% опитаних. Протилежної думки притримуються 62% українців.

КМІС

При цьому 57% громадян більше бояться економічних наслідків від введення карантину, ніж епідемії коронавірусу. Ще 16% більше бояться епідемії COVID-19. Ні того, ні іншого не побоюються 20%. Такі українці вважають, що ситуація нормалізується протягом 1-2 місяців.

КМІС

Читайте також: Українці оцінили успішність Зеленського на посаді президента – опитування

Опитування провели з 14 по 17 травня методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Дослідження провели серед українців від 18 років, окрім тих, хто проживає на тимчасово окупованій території Криму та Донбасу. Під час опитування проведено 2000 інтерв'ю. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% - для показників близьких до 25%, 1,4% - для показників близьких до 10%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі