Діяльність Авакова, Венедіктової та Ситника найбільш негативно впливає на рейтинг нинішньої влади – опитування

Поділитися
Діяльність Авакова, Венедіктової та Ситника найбільш негативно впливає на рейтинг нинішньої влади – опитування © Сайт Верховної Ради України
Відносно непогано респонденти оцінили роботу спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Більшість українців не задоволена роботою команди Президента України Володимира Зеленського. Зокрема, найбільшу невдоволеність населення викликають міністр внутрішніх справ Арсен Аваков (41% респондентів вважають, що його діяльність негативно впливає на рейтинг влади), генеральна прокурорка Ірина Венедіктова (34%) та директор НАБУ Артем Ситник (34%). Про це свідчать дані опитування соціологічної групи "Рейтинг".

Відносно непогано респонденти оцінили роботу спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова - 25% вважають, що його діяльність позитивно впливає на популярність чинної команди влади. При цьому 25% респондентів іншої думки. 

На 13% респонденти оцінили позитивний вплив прем'єр-міністра Дениса Шмигаля на роботу нинішньої влади, однак 32% вважають, що він, все ж таки, має негативний вплив.

Крім того, 13% вважають, що діяльність міністра внутрішніх справ Арсена Авакова позитивно впливає на рейтинги влади, 41% - протилежної думки.

Ще 6% заявили, що діяльність генеральної прокурорки Ірини Венедіктової позитивно впливає на рейтинги влади, 34% - протилежної думки. Також 6% опитаних вважають, що діяльність директора НАБУ Артема Ситника позитивно впливає на рейтинги влади, 34% - протилежної думки.

Зважаючи на дані соцопитувань, найбільше українці незадоволені роботою судів (69%), НАціонального антикорупційного бюро України (67%) та НАціонального агентства з питань запобігання корупції (67%). На противагу цьому, 51% українців задовлений діяльністю армії, 33% - Національною гвардією. 

Опитування проводила соціологічна група "Рейтинг" 3-6 вересня серед населення України у віці від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу.

Для дослідження було опитано 2000 респондентів. Методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face).

Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі