За 9 місяців Дейдей разом з Дзензерським здійснив чотири чартерних перельоти, повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерела в правоохоронних органах.
Повідомляється, що 21 січня 2015 року Дейдей разом з дружиною Інгою і Дзензерським вилетіли до Берліну з аеропорту "Жуляни". 16 березня того ж року Дейдей разом з дружиною, Дзензерським, депутатами Тетяною Донець (НФ) і Андрієм Павелком (БПП), а також ще з кількома людьми повернулися з Парижа до Києва чартерним літаком AHO633J. При цьому до Парижу Дейдей летів звичайним пасажирським рейсовим літаком.
Видання зазначає, що Дзензерський і Донець, згідно з декларацією 2016 року, проживали разом.
Також повідомляється, що 25 липня 2015 року Дейдей пасажирським рейсом вилетів до Берліна з Дніпропетровська. 28 липня того ж року він повернувся з Канн приватним літаком. Разом з депутатом летів Дзензерський і кілька інших людей.
25 вересня 2015 року Дейдей виїхав з України на машині через Чоп. А вже 29 вересня він повернувся приватним літаком з Будапешта разом з дружиною, Дзензерським і ще кількома людьми.
ГПУ звинувачує Дейдея в тому, що він спробував приховати купівлю квартири і двох автомобілів за незрозуміло де взяті гроші. Для цього він оформив на дружину Інгу Дейдей "кредит" у Ігоря Лінчевського, який є помічником його однопартійця Дениса Дзензерського.
За даними прокуратури, у період з 18 грудня 2014 року до 26 грудня 2016 року Дейдей придбав у спільну сумісну власність з дружиною офіційно підтверджених активів на суму 6 133 690,95 грн, що більш ніж у 4,2 рази перевищує сукупний дохід подружжя.
Наголошується, що Дзензерський в 2013 році входив у рейтинг Forbs найбагатших людей України.
Нагадаємо, 21 червня спікер Верховної Ради Андрій Парубій направив в Регламентний комітет парламенту п'ять подань генерального прокурора щодо притягнення до відповідальності народних депутатів Євгена Дейдея ("Народний фронт"), Олеся Довгого ("Воля народу"), Андрія Лозового ("Радикальна партія"), Борислава Розенблат ("Блок Петра Порошенко") і Максима Полякова ("Народний фронт").
3 липня Комітет Верховної Ради з питань регламенту визнав необґрунтованим і невмотивованим подання генерального прокурора про надання парламентом згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Євгенія Дейдея.
НАБУ зареєструвало кримінальне провадження стосовно Дейдея за ч. 3 ст. 368-2 Кримінального кодексу (незаконне збагачення) у листопаді минулого року. В ході досудового розслідування на підставі аналізу електронних декларацій було встановлено, що в 2015-2016 роках депутат придбав нерухоме майно та транспортні засоби, вартість яких більш ніж в чотири рази перевищує сукупний дохід сім'ї за весь період отримання доходів.