«Підстав для зміни або скасування запобіжного заходу Ю.Тимошенко немає», - сказав прокурор Олександр Микитенко.
За його словами, немає підстав задовольняти клопотання про допуск до справи відсторонених раніше адвоката Миколи Титаренка та захисника Сергія Власенка.
Окрім того, держобвинувач підкреслив, що немає сенсу проводити судове слідство в апеляційній інстанції, оскільки Печерський суд провів його в повному обсязі, об'єктивно і всебічно.
Що стосується прохання захисту Ю.Тимошенко розглядати апеляцію у відкритому режимі, то, як підкреслив О.Микитенко, це передбачено законом, і перед проведенням попереднього засідання було вирішено судом. Швидше за все, прокурор мав на увазі рішення суду про відеотрансляцію для журналістів із зали засідань у конференц-залі, а також допуск народних депутатів до зали засідань.
Нагадаємо, сьогодні Апеляційний суд Києва визнав можливим попередній розгляд скарги екс-прем'єра Ю.Тимошенко на вирок у «газовій справі» без присутності у залі екс-прем'єра.
Печерський райсуд Києва 11 жовтня визнав Ю.Тимошенко винною у «газовій справі». Зокрема, суд визнав, що екс-прем'єр перевищила повноваження при підготовці директив для газових перемовин з РФ у 2009 році.
Ю.Тимошенко засуджено на 7 років позбавлення волі, цей термін починається з 5 серпня, коли екс-прем'єра було арештовано в залі суду. Крім того, Ю.Тимошенко заборонено протягом трьох років обіймати посади на держслужбі.
Суд також задовольнив позов НАК «Нафтогаз України» до Ю.Тимошенко, згідно з яким вона повинна відшкодувати збиток компанії на суму понад 1,5 млрд грн.
24 жовтня захист Ю.Тимошенко подав апеляцію щодо «газової справи».
21 жовтня захисник Ю.Тимошенко заявив, що проект апеляції на вирок Печерського суду Києва щодо екс-прем'єр-міністра України Ю.Тимошенко складається зі 120 сторінок.