Депутати передали до ГПУ клопотання про звільнення Луценка

Поділитися
Близько ста представників у Верховній Раді від «НУ-НС», БЮТ, а так само позафракційні, поставили свої підписи під клопотанням до Генеральної прокуратури про звільнення з-під варти екс-чиновників уряду Тимошенко.

Сьогодні депутат від «Народної самооборони» Юрій Гримчак передав до ГПУ клопотання про звільнення Юрія Луценка, а також Ігоря Діденка, Анатолія Макаренка, Георгія Філіпчука і Валерія Іващенка.

Підписи під клопотаннями поставили представники «НУНС», БЮТ і позафракційні депутати. Жоден
із депутатів від Партії регіонів свого підпису не поставив: «Обіцяли, але не змогли. Їм потрібно було порадитися з керівництвом», - пояснив Юрій Гримчак.

За словами «самооборонця», найбільше підписів поставлено під клопотанням за Юрія Луценка.

Коментуючи ймовірність звільнення Юрія Луценка з-під варти після подання цього прохання, Юрій Гримчак зазначив, на даний момент є всі підстави для того, щоб звільнити Юрія Луценка з-під варти. «Для цього потрібно тільки бажання Генпрокуратури і нашої влади», - вважає він.

Зараз іде засідання в Печерському суді, на якому буде продовжено термін утримання Луценк
а під вартою.

Поряд
із будівлею Печерського суду стоять два автобуси із співробітниками «Беркута», у дворі розташувався посилений патруль міліції.

Нагадаємо, 11 лютого Генеральний прокурор України Віктор Пшонка пообіцяв народним депутатам Юрію Гримчаку, Андрію Павловському, Сергію Подгорному та Олегу Тищенк
у розглянути питання про доцільність подальшого утримання під вартою екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишнього першого заступника голови НАК «Нафтогаз України» Ігоря Діденка, екс-керівника Державної митної служби Анатолія Макаренка, колишнього міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука і колишнього першого заступника міністра юстиції Євгенія Корнійчука.

10 лютого депутати фракцій БЮТ-Батьківщина і «Наша Україна - Народна самооборона» вирушили до Генеральної прокуратури України з проханням видати на поруки затриманих опозиційних політиків.

Також до суду направлено для розгляду по суті кримінальні справи щодо чотирьох чиновників уряду Юлії Тимошенко.

Луценко був затриманий 26 грудня 2010 року. Суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

29 грудня 2010 екс-міністру пред'явлені звинувачення по епізоду у справі про отруєння третього президента України Віктора Ющенка. Як повідомив його адвокат, зі справи про отруєння екс-президента виділен
о окремий епізод, за яким порушено кримінальну справу і Луценку пред'явлено звинувачення за статтею 364 частини 3 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

За матеріалами: прес-служба «Народна самооборона», Обком

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі