Депутат Бундестагу розповів про "план Маршалла" на 100 млрд євро для України

Поділитися
Депутат Бундестагу розповів про "план Маршалла" на 100 млрд євро для України Карл-Георг Вельман запевнив, що якщо в Україні будуть реформи – Захід дасть гроші © morgenpost.de
30 млрд євро вже є, але ці гроші не можна використовувати.

Українська влада повинна провести реальні реформи у судовій системі і прокуратурі, щоб розраховувати на серйозну допомогу від Заходу, яку можна порівняти з планом Маршалла.

Про це заявив під час прямого включення з Берліна в ході програми "Свобода слова" на ICTV депутат Бундестагу, співголова міжпарламентської комісії "Україна-Німеччина" Карл-Георг Вельман.

"Ми готові допомогти, і моя пропозиція була скласти щось подібне до "плану Маршала" – більше 100 млрд євро. Хоча 30 млрд євро вже є, але ці гроші не можна використати, тому що Україна не здійснює реформ. Не буде грошей без реформ. Ось така умова", – заявив німецький депутат.

На його думку, Україна повинна спочатку зробити те, що називається "домашньою роботою" оскільки в Німеччині "є велике розчарування з приводу того, що не вистачає реформ".

"Потрібна негайна політична і адміністративна реформа. Немає вже ніяких ілюзій. І все те, що відбувається в Україні – піддається дуже потужному моніторингу", – заявив Карл-Георг Вельман.

Депутат Бундестагу також відповів на пряме запитання з приводу того, що буде ознакою проведених реформ.

Читайте також: ЄС хоче бачити реформи і йому байдуже, хто буде прем'єром в Україні – експерт

"По-перше, судова реформа – це наріжний камінь. Незалежні судді, незалежні прокурори – це перше. І ми дійсно повинні отримати істотні європейські реформи в Україні. Нам потрібні надійні структури, надійний уряд. Дуже багато ми чуємо, що є стурбованість з приводу того, що йде у відставку чинний прем'єр, призначають нового – треба, щоб слова стали нарешті дією", – заявив депутат Бундестагу.

Раніше США озвучили чотири головні вимоги до нового прем'єр-міністра України. Причому американців цікавить не прізвище майбутнього голови уряду, а зміна самої системи.

У свою чергу глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила про те, що їй нічого не відомо про боротьбу з корупцією в Україні останнім часом. А це є ключовою умовою для продовження програми співпраці з МВФ.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі