В Офісі президента повідомили про затримання на Закарпатті за підозрою у хабарництві новообраного від партії "Слуга народу" голову Воловецької ОТГ. У зв'язку з цим у президента в черговий раз нагадали правоохоронним органам про справедливі вироки хабарникам.
"Разом з усім суспільством чекаємо справедливі вироки для всіх, хто звик жити хабарами і паразитувати на бюджетних ресурсах. Покарання за корупцію має стати більш жорстким і невідворотним", - відзначили в ОП.
"У нас нульова толерантність до корупції. Хабарники і корупціонери повинні нести законне покарання, незалежно від політичної приналежності, віросповідання чи інших особливостей. Звичку хабарників і авантюристів перефарбовуватися і підлаштовуватися під кожну нову владу треба жорстко викорінювати. Також залишилися позаду часи, коли влада давала вказівки правоохоронцям шукати будь-які зачіпки для переслідування виключно опозиції", - підкреслили в прес-службі.
Як повідомлялося, Служба безпеки України затримала новообраного голову Воловецької ОТГ Михайла Попеліча на хабарі в розмірі 80 тисяч гривень.
Також сьогодні стало відомо про те, що прокуратура Луганської області повідомила про підозру меру міста Кремінна Луганської області у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
За даними слідства, мер за попередньою змовою зі своїм першим заступником вимагав від товариства з обмеженою відповідальністю «відкат» в розмірі 10% за визнання підприємства переможцем тендеру і укладення договорів на виконання робіт з благоустрою території міста. В жовтні перший заступник був затриманий під час отримання від уповноваженої особи підприємства 46 тис. грн за підряди на капітальний ремонт тротуару і облаштування скейт-парку. В даний час вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Раніше Вищий антикорупційний суд України заарештував народного депутата від "Слуги народу" Олександра Юрченка за підозрою в організації корупційної схеми. Однак в Офісі генпрокурора всіляко намагалися розвалити справу, стверджуючи, що для оголошення підозри Юрченку недостатньо підстав. 4 листопада з Юрченка зняли електронний браслет і він продовжує відвідувати засідання у Верховній Раді.