Чечетов: Мітингувальникам платять 200 гривень на добу
14 сiчня, 2011, 12:24
Поділитися
Народний депутат від Партії регіонів, голова підкомітету з питань підприємництва Комітету ВР з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Михайло Чечетов заявив, що незадоволені прийняттям нової редакції Податкового кодексу Україні отримують за свої протести 200 гривень на добу.Народний депутат від Партії регіонів, голова підкомітету з питань підприємництва Комітету ВР з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Михайло Чечетов заявив, що незадоволені прийняттям нової редакції Податкового кодексу Україні отримують за свої протести 200 гривень на добу.«Я запитував у хлопців, які мітингували проти Податкового кодексу, вони відповіли мені, що їм платять 200 гривень на добу, та ще й пайок дають», - повідомив "регіонал".
На питання, хто повинен платити так званим незадоволеним, Чечетов заявив, що гроші дає «той, хто в тіні».
«Ви думаєте, Податковий кодекс спрямований проти бабусь, які торгують цибулею? Найбільш основний і найбільш принциповий момент кодексу України - легалізація тіньового бізнесу, вивести «з тіні» економіку. Податки повинні платити всі. Звичайно, це подобається далеко не всім», - зазначив парламентарій.
Нагадаємо, в наметовому таборі протестуючих проти Податкового кодексу на Майдані Незалежності у Києві станом на 7:00 зберігається спокій. Більшість тих, хто залишилися в самому таборі (за словами організаторів - близько 150 осіб) спали у наметах, лише нечисленні чергові охороняли порядок.
Раніше учасники мітингу проти прийняття Податкового кодексу вимагали від президента Віктора Януковича ветувати проект Податкового кодексу до 26 листопада включно. В іншому випадку учасники мітингу пообіцяли проведення масових мітингів по всій Україні.
Янукович заявив, що розуміє вимоги учасників мітингу до Податкового кодексу, однак на 100% вони задоволені не будуть.
Протестуючі підприємці провели в наметовому містечку і попередню ніч. Однак число протестуючих за минулу добу істотно зменшилoся.
Верховна Рада прийняла Податковий кодекс 18 листопада. Введення документа в цілому передбачене з 1 січня 2011 року, в той же час, для низки норм передбачений перехідний період від трьох до шести місяців.