"Ми хочемо повноцінні переговори і подивитися на угоду амбітну. Спочатку не було розуміння... зараз вже є позитивний сигнал. Амбітна мета британців, щоб ми на середину наступного року мали текст угоди. Тут у мене є сумніви", - заявила Галібаренко.
Вона зазначила, що Україна повинна формувати переговорну групу і починати процес узгодження позицій. За словами Галібаренко, нинішні торговельно-економічні відносини між Україною та Британією в рамках Угоди про асоціацію з ЄС будуть діяти до підписання нового двостороннього договору.
Раніше, до звільнення зі своєї посади, колишній міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон заявляв, що після виходу Великої Британії з Європейського союзу співпраця з Україною стане ще більш інтенсивною.
Нагадаємо, 12 липня уряд Терези Мей представив план виходу країни з ЄС. У документі міститься опис дій щодо реалізації виходу країни з Євросоюзу, призначеного на 29 березня 2019 року. Також британський прем'єр-міністр анонсувала оновлення Міністерства у справах Brexit. Мінфін Британії передбачив на реалізацію плану більше трьох мільярдів доларів, прораховуючи різні сценарії Brexit.