Британія запровадила санкції проти 35 осіб та організацій, які причетні до вербування мігрантів на війну проти України та виробництва російських безпілотників. Міністр санкцій Стівен Доуті наголосив, що практика Кремля з експлуатації вразливих людей є "варварською", пише Reuters.
Чиновник наголосив, що санкції "перервуть діяльність тих, хто перевозить мігрантів як гарматне м’ясо та надає підприємствам з виробництва безпілотників Путіна незаконні компоненти".
Загалом МЗС Британії оголосило про 17 нових позначень у рамках свого режиму санкцій проти нелегальної міграції. Обмеження стосуються мереж торгівлі людьми, яких потім відправляють на передову "як гарматне м'ясо". Також Лондон додав 18 позначень у рамках режиму санкцій проти Росії. Деякі позначення стосуються програми, яка використовувала "оманливу практику" для вербування людей, переважно з Камеруну, для виробництва безпілотників.
Раніше повідомлялось, що ексгенпрокурор Британії Джефрі Кокс отримав трохи більш як 125 тисяч доларів за надання юридичних послуг компанії з Люксембургу, серед акціонерів якої є два підсанкційні російські олігархи. Кокс, який зараз є чинним депутатом від Консервативної партії, задекларував 62 години роботи для ABH Holdings SA з грудня минулого року.
