Білорусь стверджує, що не обмежувала Геращенко в'їзд на свою територію

Поділитися
Білорусь стверджує, що не обмежувала Геращенко в'їзд на свою територію Ірина Геращенко має намір підтримувати українсько-білоруський діалог незважаючи на спроби РФ зірвати його
Білорусь звернулася до ООН з листом, в якому спростувала факт заборони на в'їзд в країну віце-спікеру українського парламенту.

Постійне представництво Білорусі при ООН направило генсекові ООН і всім діючим при ній делегаціям лист, в якому спростовується інформація про проблеми з в'їздом на територію країни першого віце-спікера Ради, учасника гуманітарної групи в Мінську Ірини Геращенко.

Про це сама Ірина Геращенко повідомила на своїй сторінці в Facebook. За її словами, про це їй стало відомо від працюючих в Нью-Йорку дипломатів, акредитованих у структурах ООН.

"Це означає одне з двох: або центр не інформує своїх білоруських дипломатів про " чорні списки", куди за вимогою ФСБ було внесено і першого - віце спікера, про що МВС Білорусі ОФІЦІЙНО поінформувало українську сторону. Або Мінськ визнав свою помилку і скасував " чорний список", бо ж дозвіл на в'їзд лише до 25 травня - а саме про це йдеться в другому листі, яким мені дозволяється в'їзд до Білорусі лише до 00 годин 25 травня 2016 року- це не означає " в'їзд без обмежень" , як про це пишуть білоруські дипломати в листі до Генсека Пан Гі Муна. ", - зазначає Геращенко.

Віце-Спікер також підкреслила, що українська планує і надалі підтримувати співпрацю з Білоруссю та протидіяти спробам ФСБ її саботувати.

"Будемо все робити для активізації двостороннього, в тому числі – міжпарламентського українсько-білоруського діалогу", - резюмувала вона.

Як повідомлялося раніше, наприкінці квітня Ірина Геращенко повідомила, що їй офіційно заборонили в'їзд до Білорусі. За її словами, таким чином російська сторона зробила спробу зірвати переговори щодо звільнення утримуваних терористами заручників.

Раніше українська сторона Тристоронньої контактної групи в Мінську передала ОБСЄ списки з 684 зниклих безвісти та 114 тих громадян України, які утримуються в заручниках. Серед тих, кого бойовики терористичних угруповань "ДНР" та "ЛНР" незаконно позбавили волі, є і військовослужбовці, і цивільні особи.

Як писало DT.UA, у списку для потенційного обміну, який у минулому році передали Києву сепаратисти, - близько 1200 осіб. За нашими відомостями, українській владі вдалося встановити місцезнаходження понад 400 полонених українців.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі