Азаров: Угода про асоціацію з ЄС - не догма, її можна переглянути

Поділитися
Азаров: Угода про асоціацію з ЄС - не догма, її можна переглянути Микола Азаров
Прем'єр вважає, що угода з ЄС є "дорожньою картою" на шляху до тієї країни, яку хочуть бачити більшість українців. За словами Азарова, договір, як і більшість міжнародних угод, можна буде періодично коригувати.

Підписання 3.

"На сьогодні ми не ставимо на порядку денному питання членства України в ЄС, але з підписанням Угоди про асоціацію ми створюємо умови для послідовного руху до європейської якості життя", - сказав він.

Прем'єр підкреслив, що ця угода є "дорожньою картою" на шляху до тієї країни, яку хочуть бачити більшість українців, повідомляє прес-служба Кабміну.

Азаров зазначив, що Угода не є догмою, оскільки є можливість для періодичного перегляду.

"Важливим є те, що Угода про асоціацію - не догма, передбачено можливості для її періодичного перегляду. Це рівноправний міжнародний договір. На найвищому рівні політичний діалог буде відбуватися на рівні самітів", - зазначив він.

За словами прем'єра, для контролю за виконанням угоди і її переглядом буде створено Раду асоціації.

Азаров зазначив, що Угода про асоціацію в ЄС несе доленосні зміни для України. У той же час прем'єр підкреслив, що головний ризик для України полягає в тому, що для "модернізації необхідні колосальні ресурси і час".

Як відомо, Міжвідомче узгодження проекту Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом було завершено у серпні. Документ буде розглянуто на засіданні уряду, а потім пропозицію про підписання Угоди про асоціацію буде передано президенту України.

Київ сподівається підписати угоду під час саміту Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада. !zn

Читайте також:

Азаров готовий на Кабміні схвалити проект Угоди про асоціацію з ЄС

НАТО зробить все можливе, щоб допомогти Україні укласти угоду з ЄС

У Тимошенко немає сумнівів, що Україна і ЄС підпишуть угоду про асоціацію

Клюєв вдруге за місяць летить до Брюсселя обговорювати Угоду про асоціацію

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 1
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Олег Менджвинський
6 Сiчня 2021, 22:56
Молодці КСУ! Вчіть їх законів. Зверніть увагу. Є Конституція України - Головний Закон держави. З 1996 року по цей час в нас Верховна Рада України приймає Закони, Законодавчі Акти, які більшістю суперечить Конституції України. Президенти України постійно підписують закони, які приймає ВРУ не перевіряючи їх до Конституції України. Цими діями погіршують життя Українців. Кабінет міністрів України приймає постанови, які знищують закони які приймає ВРУ, та підписує Президенти України, Цими діями погіршують життя Українців. Міністерство соціальної політики України готовить ці постанови для КМУ, які погіршують життя Українців. Пенсійний Фонд України створює свої постанови під керівництвом МСПУ, реєструє їх Мінюсті. Ці постанови ПФУ перекручують закони ВРУ на свій лад, та стають понад законом - вдвічі погіршують життя Українців. Адміністративне Судочинство України, яке повинно силятись на основний - головний "Конституцію України" не звертає на нього уваги, та виносить рішення в підтримку дер
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Олег Менджвинський
6 Сiчня 2021, 22:59
Олег Менджвинський 6 Сiчня 2021, 22:56 Молодці КСУ! Вчіть їх законів. Зверніть увагу. Є Конституція України - Головний Закон держави. З 1996 року по цей час в нас Вер
державних органів. Адмінсуди, якщо винесли рішення за просту людину, то влада виконувати не буде, по причині КМУ заборонив виконувати рішення судочинства. Центральна виконавча служба ПФУ на вул. Бастіонній призначає пенсії по Україні тільки Суддям у відставці. Для інших категорій громадян України вона не працює, і не призначає пенсій. Для чого ми тримаємо цю установу. Виникає питання, для чого тоді ВРУ – хіба це Народовладдя? ВРУ – 30 років приймає закони, які в більшості ніхто не виконує, і ніхто не провіряє чи діють вони у розвиток держави Україна, чи погіршує воно життя простим Українцям, чи ні. Не виконують Рішення КСУ {Абзац другий статті 22 в редакції Законів № 456/95-ВР від , № 107-VI від - зміну визнано неконституційною згідно з Рішенням Конституційного Суду № 10-рп/2008 від } ЗУ. 9 квітня 1992 року № 2262-XII так і не опублікували правильно ВРУ, приховали від Народу.ВРУ приймала такі закони, які підписує Президенти України, що Українці
Цитувати Поскаржитись
Показати більше відповідей
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі