Українці в Ріо: невдача Верняєва, успіхи в бадмінтоні та стрибках у висоту

Українці в Ріо: невдача Верняєва, успіхи в бадмінтоні та стрибках у висоту Бондаренко пробився у фінал © НОК України
Україна в дев'ятий день Олімпіади залишилася без медалей.

Дев'ятий день Олімпійських ігор в Ріо не приніс Україні медалей. Ближче всіх до успіху була чоловіча збірна з фехтування на шпагах, але в поєдинку за "бронзу" шпажисти поступилися угорцям.

Олег Верняєв не зумів поборотися за медаль у фіналі вправ на коні. Український гімнаст допустив помилку і в підсумку виявився лише восьмим.

А призер Олімпіади Сергій Куліш у стрільбі з дистанції 50 метрів не зумів пройти кваліфікацію і пробитися у фінал.

Але були в українців і успішні старти. Так, представниця бадмінтону Марія Улітіна сенсаційно обіграла віце-чемпіонку світу Саіну Неваль і з двома перемогами на груповому етапі пройшла в плей-офф.

Стрибуни у висоту Богдан Бондаренко і Андрій Проценко вийшли у фінал змагань. Також у фінальну стадію в бігу на дистанції 400 метрів пробилася легкоатлетка Ольга Земляк, причому з особистим рекордом (50,75 секунди).

Крім того, відзначимо п'яте місце синхроністок. Лоліта Ананасова та Ганна Волошина показали п'ятий результат у довільній програмі.

Таким чином, за підсумками дев'яти днів Україна на Олімпіаді-2016 завоювала чотири медалі.