Українці в Ріо: фінали каноїстів, байдарочниць і Різатдинової, шосте місце в естафеті

Українці в Ріо: фінали каноїстів, байдарочниць і Різатдинової, шосте місце в естафеті Різатдінова - претендентка на медаль © rio2016.com
Чотирнадцятий день Олімпіади не приніс Україні медалей.

В Ріо-де-Жанейро наближаються до завершення Олімпійські ігри. В чотирнадцятий день скарбничка української збірної так і не поповнилася нагородами.

Як повідомлялося раніше, ближче всіх до медалей українки були в синхронному плаванні. Дівчатам не вистачило менше одного бала, щоб зайняти третє місце.

У фінал з конкуру пробився Рене Теббель і його кінь Зіппер, але в підсумку представник України був далекий від призів, зайнявши 19-е місце.

Екіпаж українок в байдарках-четвірках став другим у своєму півфіналі, чого було достатньо для потрапляння в медальний заплив. Також за медалі зможуть поборотися Дмитро Янчук та Тарас Міщук в каное-двійках на дистанції 1000 метрів.

У художній гімнастиці без помилок виступає Ганна Різатдінова. Українська грація веде боротьбу з росіянками і зуміла кваліфікуватися у фінал, де вважається однією з фавориток.

В естафеті 4 по 100 метрів також відбувся фінал за участю України. Команда в складі Олесі Повх, Наталії Погребняк, Марії Ремень та Єлизавети Бризгіної мала шанси на медаль, але в підсумку стала лише шостою.

Українець Євген Виноградов пробився у фінал змагань з метання молота, але там не зумів взяти одну з медалей, посівши лише 11-е місце.

Єдина українка виступала в сучасному п'ятиборстві, але погані результати в конкурі і комбайні залишили її на 30-й позиції.

За чотирнадцять днів Україна на Олімпіаді в Ріо завоювала вісім медалей: дві золоті, чотири срібні та дві бронзові.