Болт став семиразовим олімпійським чемпіоном

Болт став семиразовим олімпійським чемпіоном Болт виграв медаль на третій Олімпіаді поспіль © skysports.com
Ямайський спринтер виграв стометрівку на трьох Олімпіадах поспіль.

Усейн Болт став семиразовим олімпійським чемпіоном. На Олімпіаді в Ріо ямайський спринтер виграв забіг на стометрівці.

Болт переміг з результатом 9,81 секунди (світовий рекорд, встановлений ямайцем у 2009 році - 9,58). Срібну медаль завоював американець Джастін Гетлін (він програв Болту 8 сотих секунди), а "бронзу" - канадець Андре де Грасс.

Зазначимо, що Болт став першим легкоатлетом в історії, якому вдалося виграти стометрівку на трьох Олімпійських іграх поспіль.

"Я біг не так вже швидко, але я щасливий, що переміг. Хтось сказав, що я можу стати безсмертним. Ще дві медалі - і можна вважати справу зробленою", - сказав Болт, підкресливши, що в Ріо хоче виграти "золото" на дистанції 200 метрів, а також в естафеті 4х100.

Нагадаємо, що на попередніх Іграх Болт вигравав по три золоті нагороди - у бігу на 100 метрів, 200 метрів, а також в естафеті 4х100 метрів.

У минулому році Болт став першим в історії дев'ятиразовим чемпіоном світу у легкій атлетиці.